Jedno z dzisiejszych spotkań w MLB będzie to konfrontacja pomiędzy Washington Nationals, a Kansas City Royals. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.


Darmowe pewniaki z MLB na dzisiaj za darmo

Darmowe pewniaki z MLB na dzisiaj za darmo

Różnica pomiędzy tymi zespołami jest bardzo wyraźna. Gospodarze to obecnie trzecia drużyna w Lidze Narodowej i widać, że będą walczyli o czołowe miejsca na koniec rundy zasadniczej. Zawodnicy tego zespołu grając na własnym stadninie zanotowali do tej pory dwadzieścia cztery wygrane oraz dziewiętnaście razy ponosili porażkę.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Totolotek

Goście to co tutaj dużo mówić jedna z najsłabszych drużyn w Lidze Akermańskiej. Jedynie gorszy bilans od nich ma zespół Balitmore, ale i to nieznaczny. W dodatku na wyjazdach ten zespół od początku sezonu spisuje się wręcz fatalnie. Obecnie mają najgorszy bilans w swojej lidze. Udało im się zanotować trzynaście wygranych i trzydzieści jeden razy ponosili porażkę.

„Drużyna Washington Nationals prezentuje się zdecydowanie lepiej od swoich rywali. Jeżeli ta drużyna zaprezentuje się na swoim poziomie to nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraniem tego pojedynku” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Gospodarze do tego pojedynku przystąpią w bardzo dobrych nastrojach. Ponieważ wygrali trzy ostatnie pojedynki. W tym trzykrotnie ogrywali Miami. Nie mają żadnych problemów z zdobyciem punktów, ponieważ w pięciu minionych pojedynkach za każdym razem zdobywali minimum po trzy punkty. W ostatnich konfrontacjach dobrze sobie radzili Turner, Robles, Perra czy Suzuki. I można być pewnym, że od tych zawodników dużo będzie zależało w tym boju.

Zobacz ofertę powitalną bukmachera BetClic:

Dużo gorzej wiedzie się drużynie Kansas, która jak prezentowała się bardzo słabo tak nadal się prezentuje. Możliwości pomiędzy tymi zespołami są bardzo dużo. Poza tym Kansas w ostatnich trzech pojedynkach grało u siebie z Cleveland, w każdym z tych pojedynków przegrali minimum czterema punktami!

Patrząc na wyniki drużyny Kansasna wyjazdach to jeszcze gorzej to wygląda. Jest im niezwykle ciężko nawiązać walkę z rywalami. Przegrywają regularnie swoje pojedynki, gdzie tracą dużą ilość punktów. I niewątpliwie, będzie im niezywkle cięzko i dzisiaj nawiązać walkę z rywalami. Ponieważ nie tylko gospodarze znacznie lepiej się prezentują, a do tego grają na własnym obiekcie oraz są w lepszych humorach po ostatnich wygranych pojedynkach.

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Washington Nationals – Kansas City Royals11.55STS
Poprzedni artykułLegalny bukmacher BetClic bonus na start do 500 PLN
Następny artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera STS. Bonus do 1200 PLN
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.