Czas na noc z MLB. Jedno ze spotkań jakie zostaną rozegrane dzisiejszej nocy naszego czasu to konfrontacja pomiędzy Philadelphia Phillies, a Miami Marlins. Mimo, że gospodarze w ostatnich spotkaniach prezentowali się dosyć przeciętnie to są oni zdecydowanym faworytem tego boju.

Darmowy pewniak z MLB na dzisiaj

Darmowy pewniak z MLB na dzisiaj

Ekipa Philadelphi przegrała cztery ostatnie pojedynku. Jednak trzeba wziąć na to poprawę, grali na wyjeździe, a poza tym rywal był znacznie mocniejszy ponieważ mierzyli się z Atlantą oraz Washingtonem. Były to przecież zespoły znacznie mocniejsze Miami. Więc trzeba przyznać, że gospodarze mają dobrą okazję, aby się przełamać.

Drużyna Philadelphi chcąc myśleć o grze w playoffach, a takie możliwości na pewno mają nie mogą sobie pozwolić na takie przegrane seriami jak teraz, a w szczególności z takim zespołem jak Miami. W dodatku na własnym stadionie, gdzie to w Lidze Narodowej wygrali dwadzieścia trzy pojedynki i tylko czternaście przegrali. Daje im to drugi wynik w lidze!

„Mocniejszym zespołem niewątpliwie są gospodarze, którzy są mocniejszym zespołem. Dzisiaj mają dobrą okazję, żeby przełamać niemoc ostatnich konfrontacji” – pisze ekspert portalu typersi.net

sts kod na darmowe 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Drużyna Miami jest to najsłabsza i to wyraźnie drużyna w lidze. Strata już do czternastej drużyny jest pokaźna. W dodatku ten zespół na wyjazdach ma bardzo poważne problemy z punktowaniem. Bilans czternastu wygranych i dwudziestu jeden porażek jest tego najlepszym dowodem.

Patrząc na ostatnie ich pojedynki to trzeba powiedzieć, że sprawili niespodzianki, ponieważ na cztery potyczki zanotowali dwa zwycięstwa nad St.Louis Cardinals. Jednak patrząc na wyniki tego zespołu to zdobywają bardzo mało pojedynków, a w szczególności na wyjazdach, gdzie to zdobycie punktów w czasie konfrontacji przychodzi z wielkim trudem.

Warto również spojrzeć na pojedynki bezpośrednie, które zdecydowanie przemawiają za gospodarzami, ponieważ cztery z pięciu pojedynków wygrała drużyna Philies. I podczas tej potyczki również powinni okazać się lepsi od swoich rywali.

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Philadelphia Phillies – Miami Marlins11.43STS
Poprzedni artykułTyp dnia z MLB: Oakland Athletics – Baltimore Orioles – 18 czerwca (wtorek)
Następny artykułBetClic – Zakłady Bukmacherskie na baseball
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.