Przed nami kolejne spotkania w MLB. Dzisiejszej nocy naszego czasu dojdzie do pojedynku pomiędzy Miami Maerlins, a Washington Nationalsem. Faworytem tego boju są Ci drudzy, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną.


MLB pewny typ na dzisiaj za darmo

MLB pewny typ na dzisiaj za darmo

Miami jest to obecnie najsłabsza drużyna, a do czternastej drużyny traci już dosyć sporo. Grając nawet na własnym stadionie od początku sezonu nic wybitnego nie pokazują, gdzie wygrali zaledwie trzynaście konfrontacji oraz dwadzieścia siedem razy ponosili porażkę.

Washington Nationals to drużyna, która cały czas walczy oo grę w playoffach. Strata do ósme drużyny jest niewielka. Patrząc na spotkania wyjazdowe tego zespołu to obecna dyspozycja jest dobra, ponieważ wygrali cztery z pięciu pojedynków. A łącznie wygrali osiemnaście razy i dwadzieścia jeden razy ponosili porażkę.

„Miami jest to jedna z najsłabszych drużyn w lidze i trudno jest uwierzyć, żeby znacząco mógłby ta drużyna zagrozić zespołowi Nationals” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Warto jest podkreślić, ze będzie to dla tych ekip trzecie spokanie w ostatnich dwóch pojedynkach. W dwóch wcześniejszych górą była drużna Nationals 6-1 oraz 7-5. Ciężko jest również uwierzyć, żeby coś mogłoby się zmienić. Ponieważ w każdym elemencie to właśnie zawodnicy gości tego spotkania byli drużyną zdecydowanie lepszą. Mając w swoich szeregach takich zawodników jak Trner, Adams, Rovles czy Rednon powinni poprawić swoją drużyną po raz kolejny po zwycięstwo.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Totolotek

Zespół Miami w dodatku ma spore problemy ze zdobyciem punktów. Podczas każdego z pojedynków zdobyciem punktów przychodzi z wielkim trudem. W zaledwie jednym z pięciu ostatnich meczy zdobyli więcej niż pięć punktów. Natomiast w czterech z pięciu konfrontacji stracili więcej niż cztery punkty!

Patrząc na ostanie cztery spotkania bezpośrednie to przemawiają one również za zepsułem gości tego boju. Ponieważ cztery z pięciu pojedynków wygrywała drużyna Washington National.

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Miami Maerlins – Washington National21.48STS
Poprzedni artykułDarmowy skuteczny pewniak z MLB na dzisiaj Houston Astros – Pittsburgh Pirates – 27 czerwca (środa)
Następny artykułDarmowe pewniaki z MLB na dzisiaj – 29/30 czerwca
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.