Przed nami kolejna noc z MLB. Jedno z dzisiejszych pojedynków będzie to konfrontacja pomiędzy Houston z Detroit. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 2:10 czasu polskiego.

Darmowe pewniaki z MLB na dzisiaj

Darmowe pewniaki z MLB na dzisiaj

Godzinę wcześniej, a dokładnie o 1:10 zaplanowano spotkanie pomiędzy Torinto Blues Jays z New York Yankees. Popularni „Janeksi” nie są na pewno w swojej najlepszej dyspozycji, ale podczas tego meczu powinni zanotować wygraną.

Houston – Detroit

Można powiedzieć, że jest to pojedynek na przełamanie, ponieważ w ostatni meczach obie drużyny ponosiły porażki. Jednak dużo gorzej to wygląda po stronie Detroit. Bowiem ta ekipa, która przegrywa mecz za meczem. Kolejno w ostatnich meczach musieli uznać wyższość Minnesoty i trzykrotnie Cleveland. Dodać jest warto, że ta drużyna wyprzedza jedynie Oakland.

Zawodnicy Houston na pewno nie popisali się w dwóch ostatnich meczach, w których przegrali swoje mecze właśnie z drużyną Oakland. Czas niewątpliwie jest na rewanż. I mają ku temu wszystkie atuty. Po pierwsze grają na własnym stadionie, a do tego od początku sezonu prezentują zdecydowanie większą jakość. Najlepszym dowodem jest to, że ta ekipa zajmuej trzecie miejsce.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Toronto Blue Jays – New York Yankees

Przede wszystkim największym atutem drużyny NY jest doświadczenie i możliwości. Bowiem, jak dobrze wiadomo co sezon wymieniani są jako główni faworyci do wygrania tych rozgrywek. Po serii trzech meczów bez zwycięstwa w ostatnim starciu pokonali i to w ładnym stylu drużynę Tampa Bay. Kadrowo również dużo lepiej wyglądają od swoich rywali, ponieważ szanse na grę z pewnością mają Sanchez, Garder, Hicks, czy Judge, których spokojnie stać tutaj na punkty.

Toronto niewątpliwie odstaje i to dosyć wyraźnie od swoich przeciwników. Chociaż warto jest zaznaczyć, że do tej pory ta drużyna rozegrała większość meczy na wyjazdach niż na własnym stai donie. Po serii przegranych pojedynków w ostatnim meczu kapitalnie zagrali z LAA, gdzie wygrali, aż 15-1. Na pewno ta wygrana dała im sporą pewność siebie. Jednak powtórzenie takiego rezultatu jest praktycznie nierealne.

MeczTypKursBukmacher
Houston – Detroit11.43Fortuna
Toronto Blue Jays – New York Yankees21.51Fortuna
Poprzedni artykułBonus powitalny do 1500 PLN na start u legalnego bukmachera Etoto
Następny artykułPewne typy z MLB na dzisiaj. Pewniaki na dziś – 16 kwietnia
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.