Jedno z bardziej ciekawszych spotkań dzisiejszej nocy jakie zostaną rozegrane w rozgrywkach MLB to będzie konfrontacja pomiędzy Oakland, a Minnesotą. Nieznacznym faworytem tego pojedynku są przyjezdni, ale osobiście wybrałem over 9.5 punktu podczas tego spotkania.


Pewne typy z MLB na dzisiaj za darmo

Pewne typy z MLB na dzisiaj za darmo

Obie drużyny rozegrały wczoraj swój pojedynek, a po zaciętej rywalizacji zakończył się on wygraną gospodarzy 8-6. Teraz można być pewnym, że drużyna Oakland będzie chciała na pewno się przełamać i zanotować zwycięstwo. We wczorajszym spotkaniu zawodnicy Minnesoty popełniali łącznie cztery błędy, przy dwóch tylko gospodarzy!

Jednak patrząc na zawodników to w obu drużynach to nie wszyscy zaprezentowali się zbyt dobrze. Na pewno znacznie więcej spodziewano się po Serninie, Davisem czy Champanmie, którzy nie zdobyli żadnego punktu. Punktowali za to natomiast Laisreno czy Grossman, którzy wykorzystali swoje sytuacje bardzo dobrze i zdobyli po dwa punkty.

„Wczorajszy pojedynek pomiędzy Oakland – Minnesota był niezywkle ciekawy. Można się spodziewać, że również będzie podobnie i dzisiaj” – pisze ekspert portalu typersi.net

W zespole gości Minnesoty dwa punkty zdobył jedynie Castro. Punktowali jeszcze Kepfer, Sano, Gonezalez i Arraez i od tych zawodników na pewno będzie dużo zależało również i w tym pojedynku.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Totolotek

Patrząc na ostatnie spotkania Minnesoty na wyjazdach nie były one zbyt dobre, ponieważ na pięć pojedynków wygrali zaledwie raz. Ciężko było im nawiązać walkę z rywalami, którzy to zdobywali sporą ilość punktów w ich pojedynkach, a trzeba przyznać, że w ostatnich meczach drużyna Oakland dobrze sobie radzi w ataku, gdzie w czterech ostatnich pojedynkach zdobyli dwadzieścia dziewięć punktów! Teraz na pewno będą chcieli również potwierdzić sową dobrą dyspozycję. Tym bardziej, że nastroje w zespole Oakland są znacznie lepsze, ponieważ podczas czterech ostatnich spotkań wygrywali.

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Oakland – Minnesotaover 9.51.44STS
Poprzedni artykułMLB: darmowy pewny typ na dzisiaj – 3 lipca (środa)
Następny artykułLegalny bukmacher BetClic bonus na start do 500 PLN
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.