Na dzisiejszą noc naszego czas zaplanowano serię pojedynków w MLB. Przed nami konfrontację, m.in. pomiędzy Colorando z Balitmore oraz Pittsbourg z Los Angeles Dodgers.


Pewniaki dnia, pewne typy, typy z MLB

Pewniaki dnia, pewne typy, typy z MLB

Colorado Rockies – Baltimore Orioles

Jest to drugie spotkanie pomiędzy tymi zespołami. Wczoraj okazali się lepsi zawodnicy Colorandi wygrywając 8:6. I dzisiaj trzeba przyznać, żą również faworytami tego spotkania. Baltimore to zdecydowanie najsłabsza drużyna w lidze. Wygrała zaledwie piętnaście spotkań od początku sezonu.

Colrando natomiast w spotkaniach na własnym stadionie wygrało dziesięć pojedynków, a jedenaście przegrało. Ale coraz lepiej sobie poczynają. W ostatnich spotkaniach wygrali cztery z pięciu potyczek. Wygrali dwa razy Panders oraz dołożyli zwycięstwo nad Giants. Zgadze się nie były to może jakieś mocne zespoły, ale również teraz nie będą mieli mocnego rywala.

W ostatnich tygodniach dobrze sobie radzą Fraj, Arenado czy Rodgers. W zespole gości tego spotkania jedynie Albero zasługuje na słowa pochwały.

Colorado wczoraj po zaciętym spotkaniu wygrało 8:6. Ale można spodziewać się,e dzisiaj będzie łatwiejsze zadanie i powinni pewniej wygrać.

„Podczas sobotnich spotkań problemów z wygraną nie powinny mieć problemów ekipy Colorado Rockies i Los Angeles Dodgers, które wczoraj zaprezentowały się niezywkle solidnie. Również są mocniejsze od swoich rywali” – pisze ekspert portalu Betonline.net.pl

sts kod na darmowe 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Pittsburgh Pirates – Los Angeles Dodgers

Wczoraj Dogersi nie dali najmniejszych szans rywalom wygrywając 10-2. Patrząc na pojedynki bezpośrednie również regularnie wygrywali z rywalami. W kwietniu w czterech bojach, wszystkie wygrała drużyna Dogers. Piraci nie mogą znaleźć na ich pokonaniu pomysłu. Również było to widoczne wczoraj, gdzie zdecydowanie oddali od swoich rywali.

Wczoraj Piarci również mieli poważne problemy z punktowaniem. Mało tego ciężko było im wywalczyć sytuacje do zdobycia punktów, a zdecydowanie lepiej wyglądało to po stornie gości, którzy mieli ich zdecydowanie więcej.

Los Angeles Dodgers to obecnie najlepsza drużyna w MLB znaczą przewagę nad rywalami, Piarci obecnie zajmują siódme miejsce. Zawodnicy Pittsburgh również nie do końca są wstanie wykorzystać atut gry na własnym stadionie nie wygrali dziesięć pojedynków i dwanaście przegrali. Lepiej nieco idzie na wyjazdach. Do tego zagrają w dzisiejszym pojedynku przystąpią poważnie osłabieni, bo zabraknie dziesięciu zawodników, przy tylko trzech w drużynie gości!

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Balitmore – Pittsbourg11.67STS
Pittsburgh Pirates – Los Angeles Dodgers21.51STS
Poprzedni artykułTypy dnia z MLB – 24 maja (piątek)
Następny artykułPewne typy z MLB na 29/30 maja
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.