Pora na kolejne pewniaki na baseball. Tym razem bierzemy pod lupę mecze, które odbędą się w dniu 13 grudnia. Mamy nadzieję, że ta trzynastka nie będzie dla was pechowa!

Pewniaki na baseball - 13 grudnia (czwartek)
Pewniaki na baseball – 13 grudnia (czwartek)

W oczekiwaniu na nowy sezon ligi MLB warto przyjrzeć się bliżej temu, co dzieje się za oceanem, jednak nieco poniżej Kanady oraz Stanów Zjednoczonych. Dzisiaj przygotowali dla was typy z Kolumbii oraz Meksyku.

Polskie zakłady bukmacherskie na baseball nie zawsze oferują kursy na podane przez nas ligi, jednak udało nam się znaleźć kilka ciekawych pewniaków, które dostępne są nawet w naszych legalnych portalach do obstawiania.

Mimo że każdy nasz typ jest skrupulatnie analizowany, pamiętajcie, że dobrze jest zajrzeć do statystyk przed zagraniem konkretnego meczu i upewnić się, czy sami zdecydowalibyśmy się postawić właśnie na to spotkanie. Szczególnie, że raczej poza statystykami nie pozostaje nam nic innego, bowiem kluby z Meksyku czy Kolumbii nie są szczególnie znane.

Czy każdy może obstawiać baseball?

Poniżej znajdziecie cztery typy dnia na baseball. Według nas są to mecze, nad którymi warto się zatrzymać i przemyśleć zagranie ich w swoim czwartkowym kuponie!

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Toros - Leones 1 1.68 LVBET
Tigres - Caimanes 2 1.73 FORTUNA
Mayos de Navojoa - Mazatlan 1 1.82 LVBET
Tomateros - Aguilas de Mexicali 1 1.63 FORTUNA