W piątek, 4 stycznia, czekają nas mecze play-off w wenezuelskiej lidze. Jakie spotkania wybraliśmy dla was z tych rozgrywek? Sprawdźcie pewniaki dnia!

Pewniaki dnia baseball - 4 stycznia (piątek)
Pewniaki dnia baseball – 4 stycznia (piątek)

Co dziś obstawić?

Po przerwie spowodowanej okresem poświątecznym oraz Nowym Rokiem, powracają rozgrywki baseballowe za oceanem. Na dobry początek czekają nas trzy starcia w play-offach wenezuelskiej ligi. 

To będą już drugie starcia tych drużyn w tej fazie. Nie zdecydowaliśmy się na wytypowanie zwycięzców w każdym z pojedynków. Przede wszystkim odpuściliśmy sobie mecz Lara – Margarita, gdzie – według nas – trudno wytypować faworyta. 

Obstawianie meczów baseballowych

Poniżej znajdziecie dwa pewniaki dnia na baseball. Nie mają one może zbyt wysokich kursów, ale na pewno mogą się przydać na „dokładkę” do jakiegoś innego kuponu. Można, oczywiście, także pokusić się o zagranie na większą stawkę! 

[wpsm_comparison_table id=”9″ class=””]

Poprzedni artykułFreebet 50 PLN na amerykańskie sporty w Etoto!
Następny artykułForbet daje wygrane większe o 14%!
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)