Sobotnie mecze w Australii i Kolumbii to nie tylko świetna okazja do miłego spędzenia wolnego czasu, ale także dobry pomysł na podreperowanie domowego budżetu. Sprawdźcie, jakie pewniaki dla was przygotowaliśmy!

Pewniaki baseball - 12 stycznia (sobota)
Pewniaki baseball – 12 stycznia (sobota)

Baseball pewniaki na dziś

Obstawianie „egzotycznych” lig wiąże się ze ryzykiem, bo przecież dla takich rozgrywek jak ABL czy LCBP nie prowadzone są strony z dużą ilością statystyk. Na szczęście, można sobie z tym w pewien sposób poradzić, a jakby tego było mało – sporo przy tym zarobić, ponieważ kursy na mało znane wydarzenia są zazwyczaj bardzo kuszące.

Tym razem aż trzykrotnie postawiliśmy na „1”, chociaż musimy przyznać, że nie zawsze nam się to zdarza. Statystyki pokazują jednak, że ekipa z Melbourne czy drużyna Toros nie powinny mieć większych problemów z pokonaniem najbliższych rywali. Tigres to w końcu prawdziwy outsider ligi, a nam udało się „upolować” kurs 1.74!

Jak skutecznie obstawiać mecze?

Pamiętajcie, że nie samym baseballem człowiek żyje. W Australii rusza wkrótce Australian Open 2019. Warto przyjrzeć się bliżej temu wydarzeniu – na pewno typy tenis na ten turniej znajdą się w internecie i to w sporych ilościach! Waszym zadaniem jest jedynie znalezienie tego, co naprawdę jest godne uwagi.

Życzymy wysokich wygranych i powodzenia. Pamiętajcie, że w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zawsze możecie się z nami skontaktować! 🙂

[wpsm_comparison_table id=”11″ class=””]

Poprzedni artykułMultikozak LV BET. Jak wygrywać 25% więcej?
Następny artykułTotalbet kod promocyjny. Bonus bez depozytu!
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)