Czas na kolejną noc z MLB. Fani tej dyscypliny na pewno na brak emocji nie mogą narzekać, ponieważ regularnie rozgrywane są mecze. Samej dzisiejszej nocy naszego czasu zostanie rozegrane siedem spotkań.

Skąd brać najlepsze typy na MLB?
Darmowe pewniaki z MLB na dzisiaj

Darmowe pewniaki z MLB na dzisiaj

Ja osobiście wybrałem dwa starcia: Milwaukee Brewers z Arizona Diamondbacks oraz Chicago White Sox z Detroit Tigers. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Milwaukee Brewers – Arizona Diamondbacks

Faworyt tej rywalizacji jest tylko jeden. Rzecz jasna są nimi gospodarze, którzy zajmują obecnie siódmą pozycję. Arizona natomiast sklasyfikowana jest na ostatniej pozycji. Poza tym obecna dyspozycja również wyraźnie przemawia za Brewers. Zawodnicy tego zespołu wygrali cztery z pięciu starć.

Natomiast ekipa Arizony w tym samym okresie wygrała tylko dwa mecze. Poza tym na wyjazdach od początku sezonu sięgnęli tylko po dziewięć wygranych i dwadzieścia jeden razy do domu wracali bez żadnego punktu. Poza tym jedynie drużyna Pittsburgh Pirates straciła od nich więcej punktów. Trudno spodziewać się, aby Arizona mogłoby tutaj sprawić sporo problemów gospodarzom, gdyż różnica pomiędzy tymi zespołami jest ogromna.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Chicago White Sox – Detroit Tigers

Podobna sytuacja ma w tym miejscu, gdzie faworytami są gospodarze. Chicago to obecnie druga drużyna zaś Detroit sklasyfikowane jest na dwunastej lokacie. Gospodarze do tego na pewno liczą na przełamanie po dwóch ostatnich pojedynkach. Tym bardziej, że wracają na własny stadion, gdzie mają najlepszy bilans.

Detroit w ostatnich tygodniach radzi sobie całkiem dobrze. Chociaż też dodać, że większość tych spotkań rozgrywali na własnym stadionie. Na wyjazdach gra im od początku sezonu niezbyt dobrze się układa, gdzie wygranie spotkania przychodzi z trudem. I trudno spodziewać się, aby coś mogłoby w tej kwestii się zmienić.

MeczTypKursBukmacher
Milwaukee Brewers – Arizona Diamondbacks11.56Fortuna
Chicago White Sox – Detroit Tigers21.45Fortuna
Poprzedni artykułPewne typy z MLB na dzisiaj. Pewniaki na dziś – 16 kwietnia
Następny artykułPewne typy z MLB na dzisiaj. Pewniaki na dziś – 30 czerwca
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.