Przed nami kolejna emocjonująca noc w MLB. Jedno ze spotkań, jakie zaplanowano na dzisiejszą noc będzie to potyczka pomiędzy Boston Red Sox z Kansas City Royals.

Darmowe typy MLB na każdy dzień
Darmowe pewniaki z MLB na dzisiaj

Darmowe pewniaki z MLB na dzisiaj

Drugi pojedynek, który wpadł im w oko Milwaukee Brewers z Chicago Cubs. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te mecz.

Boston Red Sox – Kansas City Royals

Trzeba powiedzieć jasno, ze ten mecz ma tylko jednego faworyta, a są nim gospodarze. Obecnie zespół Bostonu jest liderem ligi i na pewno jednym z faworytów do wygrania rozgrywek. Do tego są na pewno dosyć penie siebie, ponieważ podczas ostatnich starć dosyć regularnie wygrywali.

Tego na pewno nie można powiedzieć o zespole Kansas, który w ostatnim czasie regularnie przegrywał swoje pojedynki. Do tego od początku sezonu nie porywają swoją grę, ponieważ jedynie ekipy Texasu oraz Baltimore mają gorszy bilans.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Milwaukee Brewers – Chicago Cubs

Gospodarze do tej rywalizacji przystąpią w bardzo dobrych nastrojach, ponieważ wygrali wszystkie ostatnie pięć potyczek, w których to pewnie siegali po zwycięstwa. Również będą mieli przewagę tutaj nad swoimi przeciwnikami, ponieważ wczoraj ograli ich, aż 14:4.

Zawodnicy Chicago chcą na pewno się przełamać i wreszcie sięgnąć po zwycięstwa, ponieważ podczas ostatnich czterech starć zanotowali porażki. Dodać jest również warto, że nawet na wyjazdach gra im niezbyt dobrze się układa, bowiem dosyć regularnie przegrywają swoje starcia.

MeczTypKursBukmacher
Boston Red Sox – Kansas City Royals11.42Fortuna
Milwaukee Brewers – Chicago Cubs11.43Fortuna
Poprzedni artykułPewne typy z MLB na dzisiaj. Pewniaki na dziś – 4 czerwca
Następny artykułPewne typy z MLB na dzisiaj. Pewniaki na dziś – 11 lipca
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.