Czas na kolejną niezwykle emocjonują mecze w MLB. Dzisiejszej nocy naszego czasu zostanie rozegnanych sześć spotkań tych rozgrywkach. Jedno z nich będzie to potyczka pomiędzy Tampą Bay z Texas Ragersami.

Pewniaki na mecze MLB
Darmowe pewniaki z MLB na dzisiaj

Darmowe pewniaki z MLB na dzisiaj

Drugie spotkanie, które „wpadło” mi w oko to rywalizacja pomiędzy Los Angeles z Colardo Rockies. Zobacz darmowe typy na te mecz.

Tampa Bay – Texas

Jest to typowy typ na przełamanie. Drużyna Tempy przegrała dwa wcześniejsze dwa mecze z Texasem. I to co istotne niezwykle wyraźnie. A trzeba dodać, że pod względem potencjały, czy też możliwości gospodarze są dużo mocniejszą drużyną.

W poprzednim sezonie ekipa Tempy zmagania zakończyła na piątej pozycji. Ich największym atutem było to, iż w meczach nie tracili zbyt dużo punktów. Porównując oba zespóły to Texas stracił ich ponad dwieście więcej!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Los Angeles Dodgers – Colorado Rockies

Spotkanie dwóch drużyn, które zajmują pozycje po dwóch odmiennych stronach tabeli. Gospodarze są liderami, zaś ekipa Rockets zajmuje ostatnie miejsce. Obecna dyspozycja również przemawia zdecydowanie za LA, ponieważ zawodnicy tego zespołu wygrali wszystkie ostatnie pięć meczy. W tym samym okresie ekipa Colorado sięgnęła po pięć porażek.

Będzie to trzeci mecz z rzędu dla tych drużyn. W dwóch wcześniejszych bardzo pewnie swoje potyczki wygrywała ekipa Colorado 7:0 i 4:2. W bardzo dobrej dyspozycji znajdowali się chociażby Seager, Mundy, czy Smith, którzy również i dzisiaj powinni zdobyć punkty.

MeczTypKursBukmacher
Tampa Bay – Texas11.43Fortuna
Los Angeles Dodgers – Colorado Rockies21.51Fortuna
Poprzedni artykułPewniaki z MLB na dzisiaj za darmo – 13 kwietnia.
Następny artykułPewne typy z MLB na dzisiaj. Pewniaki na dziś – 4 czerwca
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.