Czas na niezywkle ciekawy wieczór związany z MLB. Na pewno emocji podczas każdego spotkania nie zabraknie. Zobacz moje darmowe propozycje typów bukmacherskich na dzisiejsze pojedynki.

Pewniaki na mecze MLB
Pewniaki na mecze MLB

Pewniaki na mecze MLB

Pierwsza propozycja to wygrana San Diego Padres z Colorado Rockies. Drugi mój typ, który według mnie ma spore szanse powodzenia to zwycięstwo Los Angeles Dodgers z Arizoną Diamondbacks.

San Diego Padres – Colorado Rockies

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest wręcz ogromna. Gospodarze walczą o czołowe miejsca. Obecnie zajmują czwartą lokatę, dla porównania ekipa Colorardo sklasyfikowana jest na dwunastej pozycji. W dodatku dzisiaj z pewnością gospodarze będą chcieli wziąć rewanż za wczorajszą przegraną 0-3.

Patrząc na ekipę Colorado to nie jest to ekipa, która potrafi wygrywać seriami. A w szczególności podczas swoich pojedynków wyjazdowych, gdzie na dwanaście spotkań wyjazdowych ta sztuka, ani razu im się nie udała. Natomiast ekipa San Diego Padres regularnie u siebie punktuje i ten atut na pewno bedą chcieli dzisiaj wykorzystać.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Los Angeles Dodgers – Arizona Diamondbacks

Trzeba również i tutaj zaznaczyć, że różnica pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża. Gospodarze zajmują drugie miejsce, zaś Arizona ostatnie! O ile jeszcze zespół Arizony na własnym stadionie jest wstanie powalczyć to już na wyjazdach nie jest tak łatwo. Zaledwie dwa zwycięstwa w dwudziestu starciach są tego najlepszym dowodem.

W dodatku gospodarze będą mieli tutaj ogromna przewagę nad rywalem. A dokładnie mówiąc wczoraj ekipa Dodgers „rozjechała po całości” zespół Arizony. Bowiem inaczej tego nazwać nie można, gdyż wygrali, aż 22-1!!! Co jest ewenementem na poziomie MLB!!

MeczTypKursBukmacher
San Diego Padres – Colorado Rockies11.57Fortuna
Los Angeles Dodgers – Arizona Diamondbacks11.43Fortuna
Poprzedni artykułPewne typy z MLB na dzisiaj. Pewniaki na dziś – 30 czerwca
Następny artykułDarmowe freebety od bukmachera eWinner za obstawienie meczy
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.