Czas na kolejną serię spotkań w MLB. Dzisiejszej nocy naszego czasu zostaną rozegrane pojedynku pomiędzy Detroit Tiger -Tempa Bay oraz Milwaukee Brewers – Miami Marlins.

Typy dnia baseball - 7 stycznia (poniedziałek)
Typy dnia baseball – 6 czerwca (czwartek)

Typy dnia baseball – 6 czerwca (czwartek)

Detroit Tigers – Tampa Bay Rays

Czas najwyższy, żeby zespół Tempy Bay zanotował wygraną, ponieważ w czterech ostatnich konfrontacjach ponosili porażkę. W tym wczoraj musieli uznać wyższość Detorit 9-6. Chociaż trzeba przyznać, ze wczoraj Tygrysy byli lepsi w większości elementów. Lecz nie da się ukryć, że Tampa jest znacznie mocniejszym zespołem. W lidze ta ekipa zajmuje czwarte miejsce, a dla porównania Detorit sklasyfikowany jest na jedenastej pozycji.

Patrząc również na grę obu tych drużyn to również lepiej to wygląda to po stronie Tampy. Warto jest odnotować, że dla goście tracą znacznie mniej punktów od swoich rywali, a średnio dużo więcej od rywali zdobywaj. Patrząc na kadrę ob tych zespołów to znacznie lepiej wygląda to stronie goście, gdzie to w ostatnich meczach w bardzo dobrej formie znajduje się Pham. A nie można zapominać jeszcze o Garci, Meadowsie czy Adamesie. Znacznie słabiej to wygląda u gospodarze, ale dużo będzie dzisiaj zależało od trio Norris, Boyd czy Goodrum.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Totolotek

„Drużyna Tampy ostatnio ma problemy z wygraniem. Jednak jest teraz to doskonała okazja na zwycięstwo. Swoich rywali przewyższają wręcz o klasę i grając na swoim poziomie nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną w tym spotkaniu” – pisze ekspert portalu twojetypy.pl

Milwaukee Brewers – Miami Marlins

Zespół gości jest obecnie najsłabszą i to zdecydowanie drużyną w lidze narodowej. Znacznie lepiej wiedzie się dla gospodarz którzy sklasyfikowani są na trzeciej pozycji i niewiele tracą do drugiego zespołu. Gospodarze mają dzisiaj bardzo dobra okazję do rewanżu za ostatni pojedynek, gdzie to wczoraj ulegli, aż 16-0 Miami. Był to ftalny mecz w wykonaniu Brewers, ale aż trudno uwierzyć, żeby teraz coś mogło się zmienić. Pod względem kadrowym są znacznie mocniejszą ekipą, gdzie mają takich zawodników jak Cirilo, Molitor, Cooper, Braun czy Hamilton.

Miami nieco poprawili swoją grę w ostatnich meczach. Lecz nadal jest to dosyć przeciętna drużyna, która w większości elementów popełnia bardzo proste błędy. Ciężko jest uwierzyć, żeby zawodnicy Milwaukee Brewers znowu zagrali tak słabo i tym samym popełniali tak dużą ilość błędów.

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Detroit Tigers – Tampa Bay Rays21.56STS
Milwaukee Brewers – Miami Marlins11.52STS
Poprzedni artykułSkuteczne typy z MLB – 3 czerwca (poniedziałek)
Następny artykułMobilny voucher STS na 40 PLN – jak odebrać?
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.