Przed nami kolejne spotkania w MLB. Dzisiejszej nocy naszego czasu dojdzie chociażby do takich pojedynków jak Boston Red Sox – Cleveland Indians oraz New York Yankees – San Diego. Zobacz nasze darmowe typy na te spotkania.


Pewniaki dnia, pewne typy, typy z MLB

Pewniaki dnia, pewne typy, typy z MLB

New York Yankees – San Diego

Yankeesi prezentują się niezwykle skutecznie w minionych pojedynkach. Wygrali cztery z ostatnich pięciu pojedynków. Grając na własnym stadionie zanotowali osiemnaście wygranych oraz dziesięć razy przegrali. Gospodarze tego spotkania w ostatnich pojedynkach nie tylko, że wygrywają, ale robią to w dodatku w dobrym styl. W każdym z ostatnich pięciu pojedynków zdobywali minimum pięć punktów. W dobrej dyspozycji w ostatnich bojach dobrze prezentowali się przede wszystkim Garnder, Frazier, Estrata czy LeMathieu, którzy regularnie punktowali.

Goście na pewno chcą się zrewanżować za wczorajsza porażkę, gdzie przegrali 5-2. Ale to nie wszystko warto jest również podkreślić ich przeciętną postawę we wcześniejszym pojedynku, gdzie to przegrali, aż 10-1 z Toronto. Patrząc na wczorajszy ich mecz z New York to w każdym elemencie byli znacznie słabszy. Popełniali proste błędy, co rywale zresztą potrafili wykorzystać. W każdym elemencie tak naprawdę byli dużo słabsi. A na pewno ciężko będzie im tutaj zaskoczyć „Yankesów” na własnym obiekcie. Ponieważ warto jest zobaczyć na mecze tych drużyn rozgrywane w Nowym Yorku, gdzie to regularnie wyrywali gospodarze! Kadrowo również słabiej prezentują się od swoich rywali, chociaż gospodarze na pewno muszą uważać na Hosmera, Ranfroe czy France.

sts kod na darmowe 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Boston Red Sox – Cleveland Indians

Gospodarze po dosyć przeciętnych pojedynkach z Houston zaczęli prezentować się wreszcie na swoim poziomie. Wczoraj nie dali najmniejszych szans zespołowi Cleveland wygrywając 12-5. I na pewno zawodnicy Bostonu będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym stadionie, gdzie to niezywkle często punktują. Tym bardziej, że we wczorajszym pojedynku byli lepszym zespołem, chociaż na pewno stać jest ten zespół na znacznie więcej. Możliwości gospodarze posiadają większe od rywali. Na przestrzeni ostatnich spotkań dobrze sobie radzą Devers, Pearce, Nunez czy Bradley, od których z pewnością dużo będzie zależało w tym spotkaniu.

Zawodnicy Cleveland dobrze wiedzą, że czeka ich tutaj dosyć ciężkie zadnie. Tym bardziej, że od kilu tygodni na wyjazdach grają bardzo słabo. W dziesięciu ostatnich spotkaniach wygrali zaledwie trzy razy. A trzeba podkreślić, że wyszedł im tylko jeden pojedynek gdzie to udało im się pewnie pokonać Chicago 9-0. We wcześniejszych bojach jak nawet wygrywali to nie był to w żadnym wypadku przekonujące zwycięstwa. Ciężko jest im nawiązać walkę z rywalami, którzy zdobywają duża ilość punktów z nimi. A trzeba przyznać, że w ostatnich tygodniach zbytnio nie ma kto punktować w tym zespole. Jednie Marcado utrzymuje „przeciętny” poziom.

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
New York Yankees – San Diego11.52STS
Boston Red Sox – Cleveland Indians11.46STS
Poprzedni artykułPewniaki z MLB na 26 maja (niedziela)
Następny artykułBetClic w Polsce w lipcu 2019!
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.