Przed nami kolejna seria spotkań w MLB. Dzisiejszej nocy naszego czasu zostaną rozegrane konfrontacje, m.in. spotkanie pomiędzy New York Yankees vs New York Mets oraz Minnesota Twins vs Seattle Mariners.

Skuteczne typy z MLB za darmo

Skuteczne typy z MLB za darmo

New York Yankees – New York Mets

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża. Gospodarze przecież jest to jedna z czołowych drużyn w lidze, która walczy o jak najwyższe cele w lidze. Obecnie zajmują czwarte miejsce z niewielką stratą do lidera. Grając na własnym stadionie wygrali do tej pory dwadzieścia jeden spotkań oraz dwanaście razy ponosili porażkę. Jak zobaczymy na wyniki tego zespołu u siebie to po przegranym pojedynku notowali wygraną i to bardzo pewną. I można być pewnym, że również podobnie będzie i teraz. Ponieważ w ostatnim pojedynku przegrali z Bostonem, gdzie wcześniej z tym zespołem wygrywali bez najmniejszych problemów.

Drużyna Mets jest to zdecydowanie słabsza drużyna, a poza tym na wyjazdach od dłuższego czasu kompletnie gra im się nie układa. Zaledwie dwie wygrane w dziesięciu pojedynkach są tego najlepszym dowodem. Poza tym w każdym z tych spotkań tracili bardzo dużą ilość punktów. Na przestrzeń ostatnich pięciu zaledwie raz stracili mniej niż cztery punkty! I można być pewnym, że w tym boju również zdecydowanie lepiej zaprezentują die gospodarze, którzy sięgną po wygraną.

Minnesota Twins – Seattle Mariners

Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego boju. Różnica pomiędzy tymi zespołami jest bardzo wyraźna, gospodarze zajmują pierwszą pozycję, zaś ich rywale sklasyfikowani są na jedenastej pozycji. Warto jest podkreślić bardzo dobrą grę tego zespołu gospodarzy na własnym stadionie, gdzie wygrali dziewiętnaście spotkań i dziewięć razy ponosili porażkę. Lecz rywale mają ogromne problemy ze zdobyciem punktów na obiekcie Minnesoty. Ciężko się punktuje w każdym ze spotkań. A przecież ekipa Twin straciła zdecydowanie najmniej punktów ze wszystkim drużyn. Porównując to do rywali to nieco ponad dwa razy mniej!

Drużyna Seattle na wyjazdach natomiast ma bilans piętnastu wygranych i dziewiętnastu wygranych. Lecz w ostatnich bojach niezwykle ciężko dla nich się gra poza własnym stadionem. Zaledwie dwie wygrane w dziesięciu bojach to jest najlepszy chyba dowód. W dodatku wygrali je z Los Angelesem. W pozostałych konfrontacjach regularnie wysoko przegrywali, gdzie nie mieli przez kilka spotkań nawiązać walki z rywalem.

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
New York Yankees – New York Mets11.56STS
Minnesota Twins – Seattle Mariners11.52STS
Poprzedni artykułMobilny voucher STS na 40 PLN – jak odebrać?
Następny artykułSkuteczne typy z MLB – 13 czerwca (czwartek)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.