Z nocy 21/22 maja czasu polskiego zostaną rozegrane, m.in. spotkania Milwaukee Brewers vs Cincinnati Reds Toronto vs Boston.


Darmowy typy, analizy, streamy na rozgrywki MLB

Darmowy typy, analizy, streamy na rozgrywki MLB

Milwaukee Brewers – Cincinnati Reds

Nie da się ukryć, że faworytami tego spotkania są gospodarze, którzy na własnym obiekcie są niezwykle mocnym zespołem. Bilans szesnastu spotkań i ośmiu porażek to pokazuje. Do tego grają niezwykle efektywnie. Potrafią zdobywać punkty, a z spotkania na spotkanie można powiedzieć, że się coraz bardziej rozkręcają. Wygrali przekonująco trzy spotkania z Washingtonem Nationals, gdzie to nie dali większych szans dla swoich przeciwników. W dodatku wygrali ostatniej nocy bardzo cenne spotkanie z Ataltną, chociaż na pewno stać Yeilicha, Huira czy Gamela na znacznie lepsze rezultaty.

Ekipa Cincinnati Reds na wyjazdach w ostatnich pojedynkach nie prezentowali się zbyt dobrze. Wygrali zaledwie jedno przekonująco spotkanie z Cincinnati. W kolejnych pojedynkach było już znacznie słabiej. W głównie rywale nie mieli większych problemów z punktowaniem. A trzeba przyznać, że zespół Cincinnati na wyjazdach prezentuje się bardzo słabo. Ciężko znaleźć jakiś mocny argument za tym zespołem. Fakt, że jedynie Miami ma gorszy wynik.

etoto bonus powitalny 2019
etoto bonus powitalny 2019

Toronto – Boston

Boston na pewno będzie miało tutaj sporą przewagę nad rywalem. Będzie dla tych drugi mecz z rzędu. Wczoraj ekipa Toronto nie miała nic do powiedzenia w spotkaniu, gdzie przegrała zdecydowanie 2-12! Owszem mamy nowy dzień, ale wczoraj Boston kapitalnie zaprezentował się w każdym elemencie. Gospodarze mimo, ze grali na własny obiekcie nie mieli tak naprawdę nic do powiedzenia. Zawodnicy Bostonu mieli łącznie szesnaście wybić przy zaledwie trzech gospodarzy.

Patrząc na sytuację w tabeli to również ekipa Red Box spisuje się znacznie lepiej od swoich rywali. Zajmuje obecnie szóste miejsce przy trzynastej lokacie gospodarzy tego spotkania.

Patrząc na kadrę to również znacznie lepiej wygląda to wszystko po stronie gości, którzy w swoich szeregach maja chociażby takich zawodników jak Devars, Boaers czy Moreland, gdzie każdego z nich spokojnie stać na zdobycie przynajmniej po dwie punkty w tym spotkaniu. Wczoraj zagrali bardzo dobrze, gdzie przynosili punkty dla swojej drużyny.

Dodatkowo nie można zapominać chociażby o Deversie czy Martinezie. Patrząc na grę gospodarzy to jedynie Thirnton jest liderem swojego zespołu. Gra tego zespołu opiera się na tym zawodniku, lecz pozostali nie są wstanie mu dorównać.

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Milwaukee Brewers – Cincinnati Reds11.67STS
Toronto – Boston21.61STS
Poprzedni artykułDarmowe typy z MLB – 20 maja (poniedziałek)
Następny artykułBonus za rejestrację od bukmachera Totalbet. Bez depozytu!
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.