Pakiet Pudziana to oferta specjalna legalnego bukmachera Betfan przygotowana specjalnie dla nowo zarejestrowanych typerów. Do odebrania jest 3000 złotych, a do tego aż 100 zł jako zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym!

Pakiet Pudziana. Betfan bonus powitalny, czyli 3000 złotych na start + 100 zł z kodem!
Pakiet Pudziana. Betfan bonus powitalny, czyli 3000 złotych na start + 100 zł z kodem!

Betfan bonus powitalny. Pudzian daje 3000 złotych!

Bonus powitalny jest dostępny tylko dla tych, którzy jeszcze nie są zarejestrowani u legalnego bukmachera Betfan. Na ten moment na żadnej innej stronie do obstawiania nie można zdobyć aż 3000 złotych na start!

Mariusz Pudzianowski ambasadorem Betfan został nie tak dawno, a bonus na start to jeden z pierwszych owoców współpracy obu stron. Pakiet Pudziana wynosi aż 3000 złotych, a dodatkowo można go powiększyć o 100 złotych ekstra!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Podstawowy bonus powitalny to jeszcze nie wszystko, ale trzeba pamiętać, że dodatkową premię można zgarnąć tylko i wyłącznie wtedy, gdy wykorzystamy kod promocyjny.

Betfan kod promocyjny – co wpisać, by zgarnąć kasę na start?

Jaki jest aktualny kod bonusowy? W Betfan brzmi on po prostu… BETFAN. Każdy nowy gracz może dzięki niemu otrzymać do 100 złotych w formie zakładu bez ryzyka!

Bonus powitalny 3000 złotych to wyjątkowa premia – gracze odbierają nie tylko bonusy za depozyty, ale także mogą zgarnąć wygrane powiększone o 10 razy! W ten sposób do zgarnięcia jest nawet 3000 złotych!

Betfan bonus powitalny 3000 zł. Poradnik krok po kroku
⬇️⬇️⬇️

Betfan bonus poradnik
Betfan bonus poradnik

Legalny bukmacher Betfan

Betfan na polskim rynku działa w 100% legalnie. Korzystanie z jego usług jest bezpieczne i nie naraża nas na konsekwencje prawne. Warto mieć to na uwadze – w dzisiejszych czasach nie brakuje stron, które tylko na pozór wydają się godne zaufania!

Sama premia na start to jeszcze nie wszystko. Betfan Radar365 to specjalny kalendarz promocji, w którym każdego dnia do zgarnięcia są dodatkowe premie!

Promocje Betfan cały czas opisywane są na naszej stronie. W końcu typy MLB to nie wszystko, czym człowiek żyje! 🙂


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia – 12 października (sobota)
Następny artykułTyp dnia – 20 października (niedziela)
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)