Bukmacher Fortuna ma dla wszystkich graczy 10 PLN bonusu z okazji ostatniej kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Dowiedz się, w jaki sposób możesz otrzymać tę premię!

Ostatni bonus w sezonie! 10 PLN od bukmachera Fortuna!
Ostatni bonus w sezonie! 10 PLN od bukmachera Fortuna!

Fortuna bonus na Ekstraklasę

Tylko osoby zarejestrowane na stronie bukmachera Fortuna mogą wziąć udział w tej promocji. Jest ona dostępna w aplikacji mobilnej Fortuna, a nie wersji przenośnej strony WWW czy jej formie tradycyjnej.

Aby zgarnąć 10 PLN bonusu, musisz postawić dwa zakłady za co najmniej 10 PLN. Wszystkie z nich muszą zawierać przynajmniej jeden typ LIVE z ostatniej kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.

fortuna kod bonus powitalny
fortuna kod bonus powitalny

Dodatkowe środki przyznane zostaną do końca 20 maja. Każdy z uczestników otrzyma 10 PLN w formie punktów lojalnościowych, które można wymienić na Zakłady Bez Ryzyka i tym podobne. 

Bonusy bukmacherskie i mecze online

Jeżeli nie masz konta u bukmachera Fortuna, możesz to zmienić w każdej chwili i tym samym zgarnąć premię powitalną w wysokości 1000 PLN, a nawet i więcej!

Wszystko, co musisz zrobić, by obstawiać w Fortunie, to zarejestrować się na stronie buka. Możesz przy tym również wpisać kod promocyjnyBETONLINE„!

Konto to nie tylko możliwość obstawiania, ale także oglądania meczów dzięki Fortuna TV. Zobacz już teraz, jak można za darmo odpalać streamy:


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPunkty stacjonarne LV BET. Powiększ wygrane o 14%!
Następny artykułTyp dnia z MLB: Ariznona Diamondbacks – San Francisco Giants – 19 maja (niedziela)
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)