Nie samymi zakładami na sport człowiek żyje! STS ma dla typerów karty online, a w nich dla każdego nawet 20 PLN! Na czym polega promocja? Sprawdzamy szczegóły!

Obstawianie bez ryzyka w STS. 20 PLN dla każdego gracza!
Obstawianie bez ryzyka w STS. 20 PLN dla każdego gracza!

Obstawianie w STS. Bonus 20 PLN bez ryzyka

STS jako bukmacher bez ryzyka? W tym przypadku jak najbardziej, a to dlatego, że dla graczy przygotowano zwrot od przegranych! O co dokładnie chodzi, czy każdy może otrzymać kasę?

Promocja specjalna dostępna jest dla wszystkich, którzy są zarejestrowani na stronie bukmachera STS. Jeżeli ktoś nie ma konta, może to zmienić nawet i teraz!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Legalne karty jako zakłady bukmacherskie!

Przypominamy, że dla nowych graczy bukmacher STS przygotował 29 PLN bez depozytu i do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden. Aktualny kod promocyjny to w tym przypadku „BETONLINE„!

Jak odebrać zakład bez ryzyka? W przypadku opisywanej promocji zwrot dotyczy tak zwanych Betgames, czyli kart online. Użytkownik bukmachera może postawić na poker, bakarat lub wojnę i tym samym zgarnąć ewentualny cashback, gdy podwinie mu się noga.

Na jedno konto można otrzymać maksymalnie jeden bonus. Wszystkie dodatkowe środki przekazywane są automatycznie – nie trzeba nigdzie ich odbierać, klikać w specjalne linki i tak dalej.

Jeżeli typy MLB komuś się znudziły albo chce sobie zrobić małą przerwę, być może właśnie STS karty i ta promocja to coś w sam raz na tego typu okres! 🙂


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia z MLB: New York Mets – Los Angeles Dodgers – 16 września (poniedziałek)
Następny artykułBaseball obstawianie. Aktualna oferta na Noblebet.pl
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)