Pora na zupełnie nowy bonus powitalny dla wszystkich nowych klientów STS. Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, za założenie go ze specjalnym kodem możesz teraz otrzymać aż 29 PLN bez depozytu!

Nowy bonus powitalny STS. 29 PLN bez depozytu! Kod promocyjny: "BETONLINE"!
Nowy bonus powitalny STS. 29 PLN bez depozytu! Kod promocyjny: „BETONLINE”!

STS bonus powitalny bez wpłaty

Oferta jest dostępna tylko dla osób, które jeszcze nie posiadają konta na stronie legalnego bukmachera. Warunkiem otrzymania bonusu bez depozytu jest wykorzystanie specjalnego kodu promocyjnego.

Rejestracja na stronie STS jest bardzo prosta – poradzi sobie z nią . nawet początkujący typer. Co istotne, weryfikacja w STS nie wymaga od razu przesyłania skanu dokumentu tożsamości!

sts kod na darmowe 29 pln
sts kod na darmowe 29 pln

Bonus 29 PLN bez depozytu. Jak odebrać?

  1. Wchodzisz na www.STS.pl
  2. Klikasz przycisk „Załóż konto”
  3. Podajesz swoje podstawowe dane
  4. Wpisujesz kod promocyjny „BETONLINE”
  5. Stawiasz pierwszy zakład za darmo, a później za wpłatę możesz zyskać nawet 1000 PLN!

Oferta jest limitowana! Tylko osoby posiadające kod promocyjny mogą odebrać kod promocyjny w wysokości 29 PLN! Dodatkowe środki przyznawane są w sposób automatyczny.

Przeczytaj, jak wygląda obrót bonusem STS i przeczytaj wszystkie niezbędne szczegóły! Musisz mieć na uwadze, iż na odebranie premii masz tylko określony czas!

W STS możliwe jest obstawianie MLB, ale i nie tylko. To najpopularniejszy bukmacher w naszym kraju, gdzie znajdziecie zakłady na bardzo wiele dyscyplin sportowych.

Tak wpisuje się kod promocyjny na darmowe 29 PLN bez wpłaty pieniędzy:

fortuna kod bonus powitalny
fortuna kod bonus powitalny

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashout u bukmachera. Ty kontrolujesz grę!
Następny artykułSTS rekordowa wygrana. Gracz zarobił 1.25 mln PLN!
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)