Bukmacher STS oferuje dla swoich graczy najnowszy pakiet powitalny. Oferuje dla swoich graczy równowartości pierwszego depozytu. Maksymalnie można otrzyma 1200 PLN.

Promocja na start u bukmachera STS

Promocja na start u bukmachera STS

Udział w tej akcji może wziąć udział każdy użytkownik, który nie posiada weryfikowanego konta u bukmachera STS.

Promocja polega na założeniu konta na stronie bukmachera STS, a następnie trzeba przejść popranie proces rejestracyjny. W żadnym wypadku nie jest skomplikowany i nie zajmie zbyt dużo czasu.

Po czym trzeba dokonać pierwszej wpłaty. W zamian operator przyzna bonus równowartości depozytu,np. gracz wpłacił 800 PLN, druga taka kwota pojawi się na jego koncie w formie środków bonusowych. Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Bonus pojawi się automatycznie na koncie gracza po zaksięgowaniu wpłaty. I od razu będzie można z niego skorzystać na zakłady bukmacherskie, a to sprawia, że w żaden sposób nie trzeba odblokowywać bonusu.

etoto bonus powitalny 2019
etoto bonus powitalny 2019

Jednak należy pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego depozytu dokonanego po rejestracji.

Freebet na start bez wpłaty własnej

Warto jest pamiętać, że bukmacher oferuje dla swoich graczy darmowy bonus w wysokosci 29 PLN i to bez dokonania wpłaty.

Należy wpisać kod promocyjny BETONLINE, a w zamian oper tor przyzna darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Oferta bukmachera STS

Poza tym bukmacher STS oferuje szeroką ofertę spotkań dla swoich typerów. Zarówno przedmeczową jak i na żywo, gdzie to każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Dodatkowo, Ci gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS mogą korzystać z TV STS, gdzie w pełni legalnie i to online oglądać wydarzenia sportowe.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułPewny typ z MLB na dzisiaj za darmo – 6 lipca (sobota)
Następny artykułForbet zwiększa wygrane graczom o 14% podczas weekendów
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.