Legalny polski bukmacher Betfan oferuje swoim nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczy na zakład bez ryzyka oraz bonus do 3000 PLN. To wszystko za wpisanie specjalnego kodu promocyjnego BETONLINE.

Betfan darmowy kod promocyjny na start

Betfan darmowy kod promocyjny na start

Z najnowszego pakietu powitalnego może skorzystać każdy gracz, który jeszcze wcześniej nie posiadał konta u bukmachera Betfan.

Chcąc liczyć na zakład bez ryzyka oraz bonus do 3000 PLN należy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera Betfan. Ten proces jest niezywkle prosty i czyste. TO sprawia, że nikt nie powinien mieć z tym większych problemów.

Nie można zapominać, żeby w formularzu rejestracyjnym wpisać kod promocyjny BETONLINE. To wszystko sprawi, że bukmacher Betfan dokona aktywacji bonusu, czyli zakład bez ryzyka oraz bonus do 3000 PLN.

Pierwszy zakład po rejestracji konta u tego bukmachera jest objęty Cashbackiem, czyli kupon bez ryzyka. Jeżeli kupon okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki, zaś przy wygranym cała kwota trafi na konto gracza.

etoto bonus powitalny 2019
etoto bonus powitalny 2019

Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Bukmacher Betfan: darmowy bonus do 3000 PLN

Warto jest wiedzieć, że ten bukmacher oferuje swoim graczom bonus do 3000 PLN.

Betfan przyznaje bonus równowartości depozytu za dokonanie trzech pierwszych wpłaty. Za każdy depozyt można otrzymać nawet 1000 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMLB: Miami Marlins – Minnesota Twins 1 sierpnia (czwartek)
Następny artykułDarmowe bonusy dla graczy od bukmachera STS
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.