Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera BetClic jest to niewątpliwie dobra okazją, żeby je założyć, ponieważ już na start może liczyć na Casback, czyli zwrot przegranego pierwszego kuponu.

Darmowy bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!

Darmowy bonus powitalny w BetClic! Cashback 500 PLN!

Na wstępie warto jest podkreślić, że bukmacher BetClic działa na polskim rynku zgodnie z prawem. To sprawia, że typowanie u tego operatora jest w pełni legalne.

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który jeszcze nie posiada konta u bukmachera BetClic.

Warunki nowego pakietu powitalnego dla graczy są niezwykle proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie internetowej tego operatora. Proces rejestracyjny jest prosty i nie zajmie zbyt wiele czasu.

Najnowszy pakiet powitalny BetClic. Cashback do 500 PLN!

Najnowszy pakiet powitalny BetClic. Cashback do 500 PLN!

Należy jednak pamiętać, żeby wpisać kod promocyjny „KOD500” podczas zakładania konta, ponieważ później już takiej opcji nie będzie!

Następnie należy dokonać pierwszej wpłaty i można już zagrywać kupony. Bukmacher dopuszcza wszystkie dyscypliny z swojej oferty.

Jeżeli pierwszy kupon okaże się przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN. Zwrot stawki pojawi się na koncie automatycznie.

Lecz trzeba pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwsze wpłaty.

BetClic TV i aplikacja mobilna bukmachera BetClic:

Bukmacher Betclic oferuje swoim graczom BetClic TV, gdzie w pełni legalnie można oglądać wydarzenia sportowe bez żadnych opłat.

Poza tym gracze mogą pobrać też aplikację mobilną ze stronę bukmachera dzięki, której mogą zawierać kupony.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia z MLB: Boston – Toronto – 18 lipca (czwartek)
Następny artykułKod promocyjny BetClic. Wpisujesz „KOD500” i zgarniasz 500 PLN!
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.