Bukmacher BetClic wprowadza najnowszy bonus powitalny skierowany do nowych typerów. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 w formularzu rejestracyjnym, aby aktywować Cahbacka nawet do 510 PLN.

betclic polska
Nowy kod promocyjny na specjalny bonus od Betclic

BetClic kod promocyjny na start

Z tej ofert może skorzystać każdy gracz, którzy wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic Polska.

Warto jest pamiętać, że gracz, który chce skorzystać z tej promocji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać!

Warunki tej oferty są proste. To sprawia, że z procesem rejestracyjnym każda osoba nie powinna mieć żadnych problemów. Krok pierwszy jest do dokonanie rejestracji konta. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera www.BetClic.pl. Wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak imię czy też nazwisko.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Bukmacher Betclic dokona aktywacji Cashbacka pod warunkom, że typer wpisze kod promocyjny KOD510 w formularzu rejestracyjnym. Później już możliwości wpsiania tego kodu nie będzie.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Następnie gracz musi dokonać już pierwszej wpłaty i zagrać kupon.

Warto jest wiedzieć, że promocją jest objęty tylko pierwszy kupon. Jeśli okaże się on przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki. Typer może maksymalnie otrzymać nawet 510 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota trafi na konto typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia z MLB – 29 września (niedziela)
Następny artykułTyp dnia z MLB – 4 października (piątek)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.