Każdego dnia klienci legalnego bukmachera LvBET mogą korzystać z bonusów od ilości zagranych zakładów. Im więcej stawiasz, tym lepiej dla twojego portfela!

Multikozak LV BET. Jak wygrywać 25% więcej?
Multikozak LV BET. Jak wygrywać 25% więcej?

Bonus od wygranych

Nie zawsze i nie wszyscy są zwolennikami kuponów z małą ilością zdarzeń. Kiedy chcemy postawić na kilku faworytów, zazwyczaj dużo bardziej opłacalne jest postawienie „taśmy”, czyli zakładu z przynajmniej kilkoma zdarzeniami.

Bukmacher LV BET dla fanów kuponów AKO przygotował wyjątkową ofertę, która organizowana jest regularnie dla każdego, kto posiada konto na stronie do obstawiania meczów. Do promocji nie musisz się zapisywać, ale pamiętać, że twoim zadaniem jest wysłanie wygranego kuponu na adres e-mailowy organizatora.

Większe wygrane u bukmachera

To, ile dokładnie zyskasz, zależy głównie od ilości zagranych typów na jednym kuponie. 4, 5, a może nawet 8 typów? Im więcej znajdzie się na twojej „taśmie”, tym lepiej w przypadku potencjalnej wygranej!

  • Kupon z 4 zdarzeniami – 7.5% więcej
  • Kupon z 5 zdarzeniami – 10% więcej
  • Kupon z 6 zdarzeniami – 15% więcej
  • Kupon z 7 zdarzeniami – 20% więcej
  • Kupon z min. 8 zdarzeniami – 25% więcej!

Pamiętaj, że stawka minimalna kwalifikująca się do oferty to 10 PLN, natomiast kurs ogólny kuponu nie może wynieść mniej niż 3.00.

Typy na baseball także są brane pod uwagę. W jednym tygodniu można maksymalnie odebrać jedną premię, która nie może przekroczyć kwoty 1000 PLN!

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy dnia baseball – 7 stycznia (poniedziałek)
Następny artykułPewniaki baseball – 12 stycznia (sobota)
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)