Piłkarską reprezentację Polski czekają dwa ważne mecze w eliminacjach Euro 2020, natomiast gracze STS mogą odebrać mobilny voucher w wysokości 40 PLN na obstawianie!

Mobilny voucher STS na 40 PLN – jak odebrać?

STS mobilny bonus

Promocja dostępna jest dla osób, które są zarejestrowanie na stronie STS. Jeżeli masz już konto, masz za sobą pierwszy krok do odebrania 40 PLN na grę.

Voucher przyznawany jest wszystkim osobom, które jeszcze nie korzystały z aplikacji mobilnej STS, a zrobią to w dniach 7-10 czerwca, czyli wtedy, gdy Polska gra przeciwko Macedonii Północnej oraz Izraelowi.

sts voucher za darmo
sts voucher za darmo

Voucher STS dla każdego. 40 PLN na obstawianie

Odbieranie premii to nieskomplikowana sprawa. Wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

  1. Pobierasz aplikację mobilną STS
  2. Logujesz się w programie na swoje konto
  3. Przechodzisz do działu Bonusy
  4. Akceptujesz voucher na 40 PLN
  5. Obstawiasz!

Instalkę do aplikacji mobilnej znajdziesz na stronie STS.pl. Niestety, nie wszystkie systemy operacyjne pozwalają na ten moment na pobieranie programu bezpośrednio ze sklepów z apkami.

Voucher można odebrać tylko jeden raz . Jeżeli wcześniej wykorzystywałeś podobny prezent w aplikacji STS, nie możesz już skorzystać z tej oferty promocyjnej.

Nie masz jeszcze konta u tego bukmachera? Zobacz aktualny STS kod promocyjny, który pozwala na zdobycie 29 PLN bez depozytu na dobry początek!

Profil gracza to nie tylko obstawianie, ale także oglądanie meczów w STS! Wszystkie dostępne transmisje są darmowe i całkowicie legalne!

sts kod na darmowe 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne typy z MLB na 6 czerwca (czwartek)
Następny artykułPewne typy z MLB na 12 czerwca (środa)
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)