Przed nami sto dwudziesta czwarta kolejka zmagań w lidze amerykańskiej MLB. Jedno z dzisiejszych pojedynków zostanie rozegrane pomiędzy zespołami Tampy Bay z Detroit. Faworytami tej konfrontacji na pewno są gospodarze, którzy mają dobrą okazję do wzięcia rewanżu za wczorajszy pojedynek.

Tampa Bay Rays – Detroit Tigers: Typ i analiza

Tampa Bay Rays – Detroit Tigers: Typ i analiza

Trudno jest uwierzyć, że Detorit byłoby wstanie sprawić kolejną niespodziankę i drugi raz pod rząd pokonać Tampę Bay. Wczorajszy pojedynek kompletnie nie wyszedł dla gospodarzy i teraz chcą na pewno zmazać plamę z tamtego boju i sięgnąć po zwycięstwo.

Tym bardziej, że cały czas walczą nawet o trzecie miejsce na koniec rundy zasadniczej, ponieważ strata do Minnesoy nie ejst zbyt duża. Chcąc to osiągnąć na penwo nie można pozwolić sobie na regularne porażki. Jednak trzeba przyznać, że drużyna Tempy w ostatnich pojedynkach nie prezentowała się zbyt dobrze na własnym stadionie i czas najwyższy nieco bilans poprowadzić, który to wynosi trzydzieści jeden wygranych i dwadzieścia dziewięć porażek.

„Tampa góruje nad rywalami i to zdecydowanie. Do tego gospodarze dzisiaj przystąpią nieco podrażnieni wczorajszą przegraną z Detroit. Trudno uwierzyć tutaj w inny wynik niż pewna wygrana gospodarzy” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Zespół Detroit jest to obecnie najsłabsza drużyna w lidze amerykańskiej. Patrząc poza tym na grę na wyjazdach to spisują się bardzo słabo od początku zmagań. Jedynie gorszy bilans ma zespół Kansas. Lecz nie można zapominać, że Detroit zdobyło zdecydowanie najmniej runsów z wszystkich ekip w Lidze Narodowej grając na wyjazdach.

Gospodarze muszą zacząć grać znacznie lepiej od samego początku spotkania. Jednak na pewno zdecydowanie więcej oczekuje się od takich zawodników jak Duffy, Adames, Heredia czy d’Arnaud, którzy w ostatnim boju zagrali przeciętnie i nie wykorzystali swoich szans.

Patrząc na spotkania bezpośrednie to one również przemawiają za zespołem gospodarzy. Zawodnicy Tampy Bay grając na Tropicana Field na dwadzieścia spotkań bezpośrednich wygrali dziesięć z zespołem Detroit.

Reasumując, ciężko jest uwierzyć w tym, żeby Tampa przegrała kolejny pojedynek z Detroit. Mocniejszym zespołem niewątpliwie są gospodarze, którzy jeżeli zagrają na swoim poziomie powinni dosyć pewnie wygrać ten mecz.

Mecz Tampa Bay Rays – Detroit Tigers można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Tampa Bay Rays – Detroit TigersTampa Bay Rays-1.51.55Fortuna
Poprzedni artykułMLB: Miami Marlins – Los Angeles Dodgers – 15 sierpnia (czwartek)
Następny artykułBaseball w Betclic TV. Mecze online za darmo
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.