Jedno z ciekawszych spotkań jakie zostanie rozegrane dzisiejszej nocy w rozgrywkach MLB to konfrontacja pomiędzy Los Angeles Dodgers, a Colorado Rockies. Gospodarze spisują suę bardzo dobrze podczas tej sezonu i nie powinni mieć zbyt większych problemów z zanotowaniem wygranej.


Darmowy skuteczny pewniak z MLB na dzisiaj

Darmowy skuteczny pewniak z MLB na dzisiaj

Dodgers to obecnie pierwsza ekipa w lidze narodowej, która ma spore szanse na wygranie rundy zasadniczej. Mało tego jest to ekipa od początku sezonu zdecydowanie najmocniejsza w rozgrywkach i widać to jest w tabeli, gdzie posiadają sporą przewagę nad kolejnym zespołem.

Zawodnicy z Los Angeles są niezywkle mocni przed własną publicznością. Najlepszym chyba tego dowodem jest bilans pojedynków: trzydzieści dwa zwycięstwa i zaledwie dziewięć przegranych! Podczas ostatnich kontentacji wygrywali bardzo pewnie: trzy zwycięstwa nad Giants oraz wczoraj okazali się lepsi Colorado 4-2 . Mało tego nie mieli żadnych problemów ze zdobyciem punktów. Podczas czterech ostatnich pojedynków zdobyli trzydzieści jeden punktów!

„Gospodarze nie da się ukryć, że są zdecydowanie mocniejszą drużyną od swoich rywali pod każdym względem. Dogers są na dobrej drodze, aby wygrać rozgrywki, a grając u siebie w tym sezonu nie mają żadnych problemów z wygrywaniem potyczek” – pisze ekspert portalu volley24.pl

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Totolotek

Analizując wczorajszy pojedynek to i tak zespół Colorado może mówić o sporym szczęściu, że przegrał tak nisko, ponieważ to właśnie drużyna Los Angeles nie wykorzystała swoich szans. Trudno jest uwierzyć, żeby Verdugo, Pederson czy też Barnes mogli zagrać tak słabo w kolejnym swoim pojedynku.

Zawodnicy Colorado Rockies przede wszystkim solidnie radzą sobie na własnym stadionie, ale na wyjazdach już tak dobrze nie jest, gdzie cięzko jest la nich o wygrane. W ostatnich pojedynkach zanotowali zwycięstwa nad Arizona Diamondbacks, ale jest zespół z dolnej cześci tabeli, a poza tym w ostatnich tygodniach prezentujący bardzo słabą dyspozycję. Mimo, że Ariozona to przeciętna ekipa to nie miała większych problemów ze zdobuciem punków. W dużej ilości spotkań ta drużyna traci sporo punktów.

Warto jest podkreśli w tym przypadku wyniki pojedynków bezpośrednich. Na pięć ostatnich potoczek wszystkie wygrała drużyna Dodgers. I to właśnie ona również i w dzisiejszym pojedynku powinna okazać się lepsza.

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Philadelphia Phillies – Miami Marlins11.43STS
Poprzedni artykułBetClic – Zakłady Bukmacherskie na baseball
Następny artykułKupony bez podatku z aplikacji mobilnej u bukmachera LvBet
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.