Po dwóch ostatnich porażkach ekipy Milwaukee Brewers, teraz ten zespół zmierzy się z San Francisco Giants. Zdecydowanym faworytem tego boju są Ci pierwsi, którzy powinni nie mieć żadnych problemów z wygraniem tego boju.

Pewny typ z MLB na dzisiaj za darmo

Pewny typ z MLB na dzisiaj za darmo

Gospodarze obecnie zajmują szóste miejsce w lidze narodowej i powinni wywalczyć sobie pewnie miejsce w fazie playoffów. Śmiało mogą walczyć nawet o trzecie miejsce, gdzie to strata jest niewielka. Poza tym ten zespół niezywkle solidnie prezentuje się na własnym obiekcie, gdzie to w tym sezonie zanotował już dwadzieścia siedem wygranych i osiemnaście razy ponosił porażkę.

San Francisco Giants zdecydowanie gorzej sobie radzi od gospodarzy. Obecnie zajmuje trzynaste miejsce w lidze i można powiedzieć, że już niezwykle ciężko będzie im odrobi stratę do miejsc dających grę w playoffach. Jeżeli zobaczymy na wyniki tego zespołu poza własny obiektem to zanotowali do tej pory dwadzieścia jeden wygranych oraz dwadzieścia dwa razy ponosili porażkę.

„Drużyna Milwaukee Brewers wraca na własny stadionie i na pewno będzie chciała się zrewanżować za ostatnie pojedynki, w których to ponosili porażki, a rywal ku temu niewątpliwie jest dobry” – pisze ekspert portalu betonline.net.pl

W ostatnich konfrontacja drużyna Berwers prezentowała się przeciętnie, ale miała poza tym wymagających rywali. Jednak nie od dzisiaj wiadomo, że ten zespół zdecydowanie lepiej prezentuje się na własnym obiekcie, gdzie to regularnie punktuje. Możliwości ta ekipa ma znacznie większe od przeciwników, a poza tym pod względem doświadczenia są dużo mocniejsi.

etoto bonus powitalny 2019
etoto bonus powitalny 2019

Zawodnicy Giants w ostatnich pojedynkach prezentowali się o dziwo zaskakująco dobrze. Jednak drużyna Padres trzeba też przyznać, że nie postawiła dla nich zbyt trudnych warunków. Teraz czeka ich zdecydowanie trudniejsza przeprawa. Tym bardziej, że we wcześniejszych pojedynkach bezpośrednich regularnie przegrywali.

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Milwaukee Brewers – San Francisco Giants11.53STS
Poprzedni artykułForbet zwiększa wygrane graczom o 14% podczas weekendów
Następny artykułPewny typ z MLB na dzisiaj za darmo: Los Angeles Angels – Seattle Mariners – 14 lipca (niedziela)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.