Przed nami kolejna seria spotkań w MLB. Na dzisiejszą noc wpadły mi dwa typy w oko w spotkaniach Detroit Tigers – Washington Nationals oraz Tampa Bay Rays- Texas Rangers. Podczas tych potyczek wybrałem typy overkowe, które znajdują się poniżej.

Pewniaki za darmo z MLB na dzisiaj

Detroit Tigers – Washington Nationals

Jako zdecydowani faworyci do tego pojedynku przystąpią goście, którzy pod każdym względem są zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich rywali. Będzie to trzeci mecz pomiędzy tymi zespołami w ostatnich dniach i póki co solidarnie te drużyny zanotował po jednym zwycięstwie. Nieco humory dla gospodarzy się poprawiły, ponieważ po serii ośmiu porażek wreszcie wygrali. Jednak dzień wcześniej musieli uznać wyższość zespołu Nationals.

Największym problemem zespołu gospodarzy jest tracenie punktów w każdy spotkaniu. Patrząc na ich ostatnie pojedynki to rywale średnio zdobyli praktycznie co spotkanie w granicy pięciu oczek! A Drużyna Washinhtonu nie ma najmniejszych problemów ze zdobywaniem punktów w ostatnich pojedynkach. Jedynie raz na przestrzeni siedmiu spotkań zdobyli mniej niż cztery punkty! Natomiast jak nawet drużyna Nationals wygrywała to regularnie średnio zdobywali w granicy dwóch punktów! Więc linia 6.5 wydaje się tutaj bardzo realna. Tym bardziej, że w czterech ostaniach pojedynkach bezpośrednich ta linia nie była pokryta tylko raz!

forbet kod promocyjny
forbet kod promocyjny

Tampa Bay Rays- Texas Rangers

Podczas tego pojedynku nieco mniejszą linie oferuje bukmacher STS, czyli 5.5 punktu. Warto jest podkreślić, że ostatnich pojedynkach ta linia była pokrywana i jestem przekonany, że dzisiaj będzie podobnie. Bukmacherzy znacznie większe szanse na zwycięstwo dają tutaj gospodarzom, którzy po pierwszym przegrany boju z Texasem 5-0 wzięli rewanż i wygrali 5-2.

Patrząc na ostatni pojedynki drużyny Tampy u siebie to regularnie punktowała. Na dziesięć ostatnich pojedynków zaledwie dwukrotnie zdobyła mniej niż dwa punkty. Jednak warto jest podkreślić, ze rywale zdobyli jeszcze więcej punktów. Ponieważ wystarczy zobaczyć na ostatnie wyniki, gdzie w siedmiu ostatnich potyczkach u siebie stracili łącznie trzydzieści sześć punktów!

Texas to drużyna, która w ostatnich pojedynkach wyjazdowych tak dużo nie traciła punktów. Jednak w każdym z ostatnich pięciu pojedynków zdobyła sporą ilość punktów. Nie licząc jedynie wczorajszego pojedynku z Tampą to w każdym boju ta drużyna zdobyła minimum trzy punkty! To wszystko sprawia, że podczas tego spotkania obie ekipy powinny spokojnie zdobyć sześc punktów!

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Detroit Tigers – Washington Nationals over 6.51.41STS
Tampa Bay Rays- Texas Rangersover 5.51.35STS
Poprzedni artykułDarmowe pewniaki z MLB na dzisiaj – 29/30 czerwca
Następny artykułLegalny bukmacher Etoto zmniejsza przegrane z tenisa
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.