W nocy z środy na czwartek zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Miami z Minnesota Twins. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego boju są przyjezdni, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Miami Marlins – Minnesota Typ i analiza

Miami Marlins – Minnesota Typ i analiza

Różnica pomiędzy tymi zespołami jest ogromna. Gospodarze to zdecydowanie najsłabsza drużyna w Lidze Narodowej. Miami można powiedzieć, że spisuje się najsłabiej z wszystkich drużyn w lidze. Poprawienie tej pozycji jest mało realne. Warto jest podkreślić, że grając na własnym stadionie notują najsłabsze wyniki w lidze.

Dużo mocniejszą i znacznie lepszą drużyną są goście, którzy walczą o czołowe miejsca na koniec rundy zasadniczej w lidze amerykańskiej. Obecnie zajmują trzecie miejsce z niewielką stratą do lidera! W dodatku od Houston mają dwa spotkania rozegrane mniej. Jeżeli idzie o wyniki spotkań tej ekipy na wjazdach to notują najlepsze wyniki w całej lidze.

„Minnesota jest znacznie mocniejszym zespołem od swoich rywali. Twins górują w każdym elemencie od rywali i jeżeli zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Obie drużyny ostatnie spotkanie bezpośrednie rozegrały wczoraj. Spotkanie wygrała drużyna Minnesoty 2-1. Chociaż nie był to najlepszy mecz w wykonaniu tej drużyny. Ciężko uwierzyć, żeby Kapler, Garver, Arraez, Poalcao czy Gonalzez zaprezentowali się tka przeciętnie jak to miało miejsce w ostatnim spotkaniu.

Największym problemem gospodarzy jest problem ze zdobywaniem punktów w spotkaniach. Do tej pory zdobyli ich 379 co jest zdecydowanie najgorszym rezultatem. Grając z tak mocnymi zespołami jak Minnesota o każdy punkt jest niezwykle ciężko. Dla porównania goście tego spotkania mają ich na swoim koncie 606!

darmowy kod powitalny

Również pojedynki bezpośrednie przemawiają za drużyna Twins. Na pięć ostatnich konfrontacji pomiędzy tymi zespołami lepsi cztery razy okazali się zawodnicy Minnesoty!

Reasumując, nie da się ukryć, że znacznie mocniejszą drużyną są goście tego boju. Są bardziej doświadczona ekipą, radzą zupełnie o inne cele, potencjał, możliwości czy klasa zawodników również przemawia za tym zespołem. Wczoraj wygrali zaledwie jednym punktem, ale dzisiaj powinno być już znacznie lepiej.

Mecz Chicago White Sox – Minnesota Twins można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Miami Marlins – Minnesota Twins21.58STS
Poprzedni artykułBukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na turniej w Waszyngtonie
Następny artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera Betfan
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.