Przed nami drugi pojedynek w ostatnich dniach pomiędzy Miami Marlins z Los Angeles Dodgers. Wczoraj mecz wygrali Dogers, aż 15-1 i można być pewnym, że również i w tym pojedynku nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Miami Marlins – Los Angeles Dodgers: typ i analiza

Miami Marlins – Los Angeles Dodgers: typ i analiza

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest niezywkle duża. Miami obecnie zajmują ostatnie miejsce w lidze narodowej i już musiałby chyba stać się spory cud jakby udało im się poprawić ten rezultat. Podczas pojedynków na własnym obiekcie ten zespół zanotował do tej pory dwadzieścia cztery wygrane i trzydzieści osiem razy ponosił porażkę.

Los Angeles Dodgers to obecnie pierwsze drużyna w lidze narodów ze sporą przewagą już nad kolejnym zespołem. I wszystko wskazuje, że zmagania rundy zasadniczej ten zespół zakończy na pierwszej pozycji. Jeżeli idzie o konfrontacje wyjazdowe to wygrali trzydzieści dwie potyczki przy dwudziestu pięciu porażkach.

„Wczoraj Los Angeles Dodgers bez najmniejszych problemów pokonali Miami. Również są faworytami i w tym pojedynku. Może zwycięstwo nie będzie tka okazałe, ale kilkoma punktami na pewno są wstanie wygrać” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

Drużyna Los Angeles Dodgers można powiedzieć, że już wygrała dywizję zachodnią, ponieważ ciężko jest uwierzyć, żeby Arizona byłby wstanie odrobić tak sporą stratę.

Wygrywali wczorajsze swoje runy bardzo pewnie. A patrząc w jakiej dyspozycji obecnie się znajdują to również i dzisiaj stać ich jet na zdobycie minim sześć runów. Tego nie można powiedzieć na pewno o zespole gospodarzy, który to obecnie ma najgorszy bilans ranów. Wynik ich to 429 i jest to o blisko sto runów goryszy od kolejnej drużyny!

Z pewnością gospodarze będą chcieli wziąć rewanż za wczorajszy pojedynek, ale nie będzie to na tyle łatwo. Ponieważ warto też zobaczyć na pojedynki bezpośrednie pomiędzy tymi zespołami. Na pięć minionych konfrontacji wszystkie wyrywała drużyna Los Angeles.

sts kod na darmowe 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Patrząc na dyspozycję oby tych zespołów to zdecydowanie lepiej wygląda to również po stornie gości, którzy w swoich szeregach mają takich zawodników jak Smith, Pollock, Negro czy Beaty, którzy wczoraj nie mieli problemów z punktowaniem. Kadra gospodarzy jest zdecydowanie słabsza. Wczoraj jedynie Berti zaprezentował się przyzwoicie.

Reasumując, zespół Los Angeles Dodgers jest znacznie mocniejszym zespołem od gospodarzy. Poza tym będą mieli spora przewagę psychiczną nad rywalami za wczorajszy pojedynek i jeżeli zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Mecz Miami Marlins – Los Angeles Dodgers można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Miami Marlins – Los Angeles DodgersDodgers -1.51.55Fortuna
Poprzedni artykułMLB: Chicago White Sox – Houston Astros – 13 sierpnia (wtorek)
Następny artykułMLB: Tampa Bay Rays – Detroit Tigers – 17 sierpnia (niedziela)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.