Niezwykle solidnie spisująca się w ostatnich dniach drużyna Houston podejmie na własnym stadionie Oakland. Nie da się ukryć, że faworytami tego boju są gospodarze, którzy nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa w tym boju.

Houston Astros – Oakland Athletics : Typ i analiza

Houston Astros – Oakland Athletics : Typ i analiza

Drużyna Houston zaliczana jest to drużyn, która walczy o wygranie rundy zasadniczej w Lidze Amerykańskiej. Możliwości ku temu mają, a ostatni pojedynki pokazują, że są w dobrej dyspozycji. Wygrali dwie potyczki z Los Angeles Angles oraz trzykrotnie okazywali się lepsi od Texasu.

Trzeba jednak podkreślić, że nie mieli żadnych problemów ze zdobyciem punktów, ponieważ w czterech z pięciu tych bojach za każdym razem zdobywali minimum po pięć punktów w każdym pojedynku. Jednak trzeba podkreślić, że rywale próbowali punktować w spotkaniach z ich udziałem, ale ciężko im to przychodziło.

Poza tym ten mecz rozegrają na własnym stadionie, gdzie to mają najlepszy wynik z wszystkich drużyn w Lidze Amerykańskiej” trzydzieści sześc zwycięstw i czternaście porażek.

„Houston u siebie jest niezywkle mocnym zespołem. Regularnie wgrywa i nie daję większych szans rywalom. I z taką grą jaką prezentowali w ostatnich bojach powinni pewnie wygrać” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Oakland Athletics owszem to obecnie piąta drużyna w lidze amerykańskiej, ale nie prezentuje się tak dobrze co ich rywale. W ostatnim czasie jedynie pewnie wygrali z Seattle. Jednak bym nie przywiązywał do tego zwycięstwa dużej uwagi, bowiem to nie był zbyt wymagający rywal.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Patrząc na grę tego zespołu na wyjazdach to nie wygląda to średnio, ponieważ zanotowali dwadzieścia sześć zwycięstw i dwadzieścia trzy razy ponosili porażki. Ich gra pod każdym względem lepiej wygląda na własnym stadionie niż na wyjazdach, gdzie to chociażby tracą znacznie mniej punktów.

Poza tym pojedynki bezpośrednie również przemawiają za zespołem Houston, który to wygrał cztery z ostatnich pięciu pojedynków z Oakland.

Gra na własnym stadionie, lepsza dyspozycja, większe możliwości przemawiają za gospodarzami, którzy powinni wygrać i to bez najmniejszych problemów.

Mecz Houston Astros – Oakland Athletics można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Houston Astros – Oakland Athletics11.47STS
Poprzedni artykułBonus 50 PLNza przegrany kupon z MLB u bukmachera Etoto
Następny artykułTyp z MLB: Atlanta Braves – Kansas – 25 lipca (czwartek)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.