Jedno z ciekawszych pojedynków jakie zostanie rozegrany dzisiejszej nocy będzie to konfrontacja pomiędzy Colorado z Houston. Faworyta tego boju nie jest łatwo wskazać, ale nie powinien być to nudny pojedynek, więc linia 10.5 punktu wydaje się najpewniejszym typem na tą konfrontację.


MLB pewne typy na dzisiaj za darmo 

MLB pewne typy na dzisiaj za darmo 

Bukmacherzy w roli nieznacznych faworytów stawiają tutaj gospodarzy, którzy obecnie zajmują szóste miejsce w Lidze Narodowej. Natomiast goście sklasyfikowani są trzeciej pozycji w lidze Amerykańskiej.

Jak zobaczymy na ostatnie spotkania gospodarzy na własnym stadionie to w każdym z ostatnich pięciu pojedynkach zdobyli minimum pięć punktów. Jednak mierząc w rywalizacji z Sad Diego czy też Los Angerlses w jednych z tych konfrontacji zdobyli po trzynaście punktów! Jak wiec widać możliwości mają spore i grając teraz będą chcieli to potwierdzić.

Drużyna Houston w ostatnich pojedynkach wyjazdowych prezentowali się dosyć przeciętnie, ale i też mieli mocnych rywali. Ponieważ w pięciu minionych konfrontacjach wygrali zaledwie raz. Jednak rozegrali cztery pojedynki z Yanksasmai,gdzie wygrali zaledwie raz! Jednak średnio ta drużyna zdobywa w grnaicy pięci pojedynków w każdym spotkaniu.

„Trzeba przyznać, że obie te drużyny prezentują się solidnie na własnym stadionie i ten atut na pewno będzie chciała wykorzystać drużyna Colorado grając tym bardziej u siebie” – pisze ekspert portalu typersi.net

Jednak ekipa Colorado traci regularnie sporą ilość punktów. W ostantich pięciu spotkaniach zaledwie raz tracili mniej niż sześć punktów! A nie da się ukryć, że Houston jest mocniejszym zespołem, co zresztą potwierdzają konfrontacje bezpośrednie, w których dużo lepiej radziła sobie drużyna Astros.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Totolotek

W zespole gospodarzy podczas ostajnicach pojedynków dobrze się prezentowali: Blackmon, Valaika, Tapia czy Dalh, których spokojnie stać jest na zdobycie punktów podczas tej potyczki. Natomiast w drużynie Houston podczas ostatnich pojedynków dobrze sobie radzili Straw, Brtley, Stassi, czy Atltuve, którzy powinni punktować również i w dzisiejszym pojedynku.

Mecze z rozgrywek MLB można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Colorado – Houstonover 10.51.46STS
Poprzedni artykułLegalny bukmacher Etoto zmniejsza przegrane z tenisa
Następny artykułPewniaki z MLB na dzisiaj – 4 lipca (czwartek)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.