Coraz bliżej do zakończenia rundy zasadniczej w MLB. Jedno ze spotkań jakie zostaną rozegrane dzisiejszej nocy naszego czasu to będzie konfrontacja pomiędzy Cleveland Indians z Kansas City Royals. Faworytami tego pojedynku są gospodarze, którzy powinni dosyć pewnie wygrać te spotkanie.

Cleveland Indians – Kansas City Royals: Typ i analiza

Cleveland Indians – Kansas City Royals: Typ i analiza

Obie drużyny w ostatnich meczach nieco zawodziły. Przede wszystkim gospodarze, którzy wygrali zaledwie jedno z pięciu spotkań, również taki sam bilans posiada drużyna Kansas.

Jednak w tabeli różnica jest niezywkle wyraźna. Gospodarze cały czas mogą walczyć nawet o czwarte miejsce w Lidze Amerykańskiej, strata do Okland nie jest duża. Dużym atutem zespołu Cleveland Indians jest gra na własnym stadionie, gdzie to zanotowali trzydzieści dziewięć zwycięstw oraz dwadzieścia sześć razy zanotowali porażkę.

Przyjezdni natomiast zajmują trzynaste miejsce i wyprzedzają jedynie tak słabo spisujące się drużyny w tym sezonie jak Balitmore oraz Detroit. W pojedynkach wyjazdowych ta drużyna wygrała dwadzieścia jeden spotkań i czterdzieści cztery razy ponosili porażkę.

„Drużyny Cleveland Indians i Kansas City Royals mieli problem z wygraniem spotkania w ostatnim czasie. Jednak to właśnie gospodarze są dużo lepszym zespołem i nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu betonline.net.pl

Drużyna Cleveland Indians nie miała łatwych rywali w ostatnich pojedynkach, ponieważ mierzyli się z rozpędzoną drużyna New York Metz, która to w ostatnich meczach wyrywa bez najmniejszych problemów swoje pojedynki. Trzeba podkreślić, że nie były to wysokie przegrane, bo chociażby 2-0 czy 4-3!

Największym atutem gospodarzy jest gra u siebie i ten atut na pewno będą chcieli wykorzystać w taj batalii. I ten atut na pewno będą chcieli wykorzystać i przełamać niemoc ostatnich pojedynków,w których ponosili porażkę. A trzeba przyznać, że pod względem kadrowym również są dużo lepszym zespołem, bo z pewnością szansę na zdobycie punktów w tym boju powinni dostać Puing, Santana, Plecacki, Naqui czy Lindor.

Jednak trzeba przyznać, ze radzili sobie znacznie gorzej od rywali. Mierzyli się chociażby z takim zespołem jak Baltimore Orioles, który jest sklasyfikowany niżej w tabeli od Kansas, a goście tego boju zanotowali dwie wysokie porażki. Wczoraj grali z Bostonem, gdzie to powalczyli z przeciwnikiem, ale ostatecznie też przegrali z Bostonem.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Patrząc na spotkania tenisowe to również zdecydowanie przemawiają one za zespołem Indians, który to wgrał cztery z ostatnich pięciu pojedynków.

Reasumując, gospodarze są niewątpliwie znacznie lepszym zespołem. Grając na własnym obiekcie, więc lepszej okazji do przełamanie nie powinni mieć tym bardziej z tak przeciętnym zespołem jak Kansas.

Mecz Cleveland Indians – Kansas City Royals można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Cleveland Indians – Kansas City Royals11.55Fortuna
Poprzedni artykułTyp dnia z MLB: Atlanta – Miami. 22 sierpnia (czwartek)
Następny artykułTypy z MLB – 25 sierpnia (niedziela)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.