Przed nami kolejne spotkania w MLB. Dzisiejszej nocy dojdzie do konfrontacji pomiędzy Clevalnad z Detorit. Nie da się ukryć, że faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy można powiedzieć, że od dłuższego czasu prezentują się zdecydowanie lepiej od swoich rywali.

Cleveland Indians vs Detroit Tigers – Typ i analiza

Cleveland Indians vs Detroit Tigers – Typ i analiza

Ekipa Clevalans obecnie zajmuje szóste miejsce. Celem tego zespołu niewątpliwie jest wywalczeniem sobie prawa gry w playoffach. Szanse na takie osiągniecie mają i to spore, ale cały czas muszą uważać, ponieważ przewaga tego zespołu nad kolejnymi zespołami nie jest zbyt duża. Jednak trzeba podkreślić, że ten zespół grając na własnym obiekcie regularnie wygrywa swoje spotkania. Bilans tego zespołu to dwadzieścia sześc zwycięstw oraz dwadzieścia porażek.

Detroit to obecnie jedna z najsłabszych drużyn. Obecnie zajmują czternaste miejsce w lidze amerykańskiej. Wyprzedają jedynie drużynę Balimore. Patrząc na spotkania wyjazdowe to od początku sezonu nic wybitnego nie pokazują, gdzie to wygrali siedemnaście spotkań i dwadzieścia siedem razy ponosili porażkę.

„Możliwości zdecydowanie przemawiają za zespołem gospodarzy. Ekipa Celevaland nie tylko jest mocniejszą ekipą,a le poza tym gra na własnym stadionie, gdzie to nie powinna mieć większych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Nastroje w zespole gospodarzy nieco się poprawiły, ponieważ w trzech meczach ponieśli dwie porażki z Minnesotą. Jednak nie ma się zbytnio czemu dziwić, ponieważ grali z niezywkle wymagającym rywalem. Minnesota obecnie zajmuje drugie miejsce ustępuje jedynie Yankesom. Jednak wygrana nad koniec 4-3 nieco zmazała plamę wcześniejszych porażek. Chociaz do gry zakowników Indians nie można mieć większych zastrzeżeń, bowiem rozegrali dobre zawodnicy i walczyli o wygraną do końca.

Patrząc na grę tego zespołu to znacznie lepiej to wszystko lepiej wygląda u gospodarzy, którzy to zdobywają znacznie więcej punktów spotkaniach od Tygrysów, a także znacznie mniej ich tracą. Na pewno będzie bardzo dużo zależało podczas tego spotkania od Santany, Bauers oraz Allena, którzy to w ostatnich bojach zdobyli punkty.

Na pozycji miotacza też to dużo lepiej wygląda po stronie gospodarz, gdzie to szansę gry z pewnością dostanie Plutko z bilansem 3-1, w zespole gości będzie to Norris 2-8!

etoto bonus powitalny 2019
etoto bonus powitalny 2019

Zawodnicy Tygrysów radzą sobie zdecydowanie słabiej. Przegrywali ostatnie spotkania i to bardzo wyraźnie, bo różnicą minimum trzech bramek. A trzeba podkreślić, że nie mieli zbyt wymagających rywali, bowiem grali z Kansas, która to drużyna wyprzedadzą Detroit w tabeli właśnie. Poza tym przegrywali jeszcze z Bostonem. To wszystko sprawia, że czeka ich teraz po raz kolejny niezywkle trudne zadanie.

W przypadku tej rywalizacji trzeba spojrzeć na spotkania bezpośrednie. W lipcu obie drużyny grały ze sobą pięć razy i wszystkie te spotkania wygrała drużyna Cleveland, grając zarówno na własnym stadionie jak i na wyjeździe.

Mecze Cleveland Indians – Detroit Tigers można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Cleveland Indians – Detroit Tigerss11.57STS
Poprzedni artykułPewny typ z MLB na dzisiaj za darmo: Los Angeles Angels – Seattle Mariners – 14 lipca (niedziela)
Następny artykułTyp dnia z MLB: Boston – Toronto – 18 lipca (czwartek)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.