Dzisiejszej nocy naszego czasu zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Chicago White Sox, a Minnesota Twins. Nie da się ukryć, ze mocniejszą drużyną goście, którzy to znacznie lepiej sobie radzą od gospodarzy.

Chicago White Sox – Minnesota Twins (Typ i Analiza)

Chicago White Sox – Minnesota Twins (Typ i Analiza)

Minnesota Twins zajmuje obecnie trzecie miejsce w lidze amerykańskiej. Mają spore szanse jeszcze nawet w walkę o wygranie rundy zasadniczej, ponieważ strata do lidera jest niewielka! Lecz na pewno muszą seriami wygrywać.

Warto jest odnotować, że Minnesota ma najlepszy wynik gier na wyjazdach ze wszystkich zespołów grając w lidze amerykańskiej. Zanotowali do tej pory trzydzieści dwie wygrane i dziewiętnaście razy ponosili porażkę.

Chicago White Sox mimo, że zajmuje dziesiąte miejsce niewątpliwie ma nikłe szanse już na grę w playoffach. Strata do ósmej drużyny jest już dosyć wyraźna, a w dodatku nie widać blasku w ich grze. Przegrali cztery ostatnia pojedynku i to wszystkie na własnej stadionie. Grając u siebie w tym sezonie zanotowali dwadzieścia sześc zwycięstw i dwadzieścia cztery razy przegrywali.

„Minnesota jest mocniejszym zespołem. Do tego znajduje się w dużo lepszej depozycji od swoich rywali.” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Warto jest podkreślić, że będzie to trzeci pojedynek na przestrzeni ostatnich dni pomiędzy tymi zespołami. Bez najmniejszych problemów póki co wygrywała drużyna Mnnnesoty 10-3 oraz 6-2. Zawodnicy Chicago kompletni nie byli wstanie nawiązać walki z rywalem. W każdym elemencie zdecydowanie odstawali od rywali Ciężko trzy jest uwierzyć, żeby nagle zaczęli się prezentować solidnie.

Ponieważ warto jest również przypomnieć wcześniejsze dwa boje, gdzie to przegrali z Miami. Mają przede wszystkim spore problemy ze zdobyciem punktów w każdym spotkaniu. W ostatnich czterech bojach najwięcej zdobyli ich trzy! A trzeba przyznać, że zawodnicy Minnesoty grają niezywkle solidnie. Byli wstanie pokonywać i walczyć z Yankesami, gdzie to przegrali 14-12 oraz 10-7. Wynik niewątpliwie robi wrażenie.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

W dobrej dyspozycji znajdują się tacy zawodnicy jak Rosario, Garver, Gruz czy Buxton, których spokojnie stać na zdobycie punktów podczas tej batalii. Tego nie można powiedzieć o gospodarzach, którzy to jako całość prezentują się niezywkle słabo.

Reasumując, ciężko znaleźć jakiś plus za gospodarzami, którzy są obecnie cieniem dla rywali. Ekipa Minnesoty znajduje się w gazie. Zdobywa sporo punktów w każdym ze spotkań, do tego będą mieli przewagę nad rywalem, ze wcześniejszych pojedynków, gdzie to wygrywali z nimi bez najmniejszych problemów.

Mecz Chicago White Sox – Minnesota Twins można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Chicago White Sox – Minnesota Twins21.56STS
Poprzedni artykułTyp z MLB: Atlanta Braves – Kansas – 25 lipca (czwartek)
Następny artykułLegalny polski bukmacher Betfan zwiększa wpłaty. Bonus do 3000 PLN
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.