Przed nami kolejne pojedynki w MLB. Jedno z dzisiejszych spotkań jakie zostaną rozegrane w nocy czasu polskiego to konfrontacja pomiędzy Chicago White Sox, a Houston Astros. Faworytami tego pojedynku są goście, ale osobiście wybrałem typ na over 7.5 punktu na tej pojedynek.

Chicago White Sox – Houston Astros: Typ i analiza

Chicago White Sox – Houston Astros: Typ i analiza

Drużyna Houston znajduje się w gazie. Kilka dni temu zagrali kapitalny pojedynek z zespołem Balitmore wygrywając rekordowo wysoko, bo aż 23:3!! Takie wyniku chyba sami zawodnicy się nie spodziewali. Jednak w dalszym ciągu ten zespół walczy o najważniejsze cele w lidze. Możliwości ku temu mają ogromne. Strata do Yankeesów jest nieznaczna. I to właśnie te dwa zespóły stoczą ze sobą walkę o wygranie rundy zasadniczej.

Jak zobaczymy na ostatnie pojedynku zespołu Houston to regularnie ta ekipa punktowała. W pięciu ostatnich bojach zaledwie raz zdobyła mniej niż sześć punktów w jednej potyczce. Dzisiaj z pewnością będą chcieli zrewanżować się za ostatni pojedynek, gdzie to przegrali po zaciętym boju rewanż z Baltimore 8-7.

„Chicago póki co prezentuje się niezywkle przeciętnie jak na swoje możliwości. Ponieważ stać jest ich na znacznie więcej. Stać ich na kilka punktów w tym boju, ale ostatecznie górą powinna być drużyna Astros” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Jednak drużyna Houston nie ma problemów ze zdobywaniem punktów, ale w każdym ze spotkań regularnie ich rywale punktują. Nawet tak przeciętna drużyna jak Balitmore była w dwóch spotkaniach zdobywać po dwa punkty.

Podczas ostatnich spotkań ekipa Chicago prezentuje się niezywkle słabo. Grając nawet na własnym stadionie wygrali zaledwie jedno z pięciu pojedynków. Podczas ostatnich pojedynków tracili regularnie dużą ilość punktów. A sami mieli spore problemy z nawiązaniem walki z rywalem.

etoto bonus powitalny 2019
etoto bonus powitalny 2019

Gra tego zespołu na pewno nie jest tak dobra i powtarzalna co Houston. Goście grają solidnie i przede wszystkim bardzo powtarzalnie. Zawodnicy Astros walczą o wygranie rundy zasadniczej i mają ku temu spore możliwości. Patrząc na to jak obie te drużyny spisują się w ostatnim czasie to siedem punktów jest bardzo realne w tym boju.

Mecz Chicago White Sox – Houston Astros można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Chicago White Sox – Houston Astrosover 7.51.44Fortuna
Poprzedni artykułWyzwanie Mistrzów Betclic. 40000 PLN do wygrania!
Następny artykułMLB: Miami Marlins – Los Angeles Dodgers – 15 sierpnia (czwartek)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.