Przed nami spotkania w MLB. Jedno ze spotkań jakie zostaną rozegrane w nocy z piątku na sobotę naszego czasu będzie to konfrontacja pomiędzy Baltimore Orioles z Houston Astros. Zdecydowanym faworytem tego boju są goście, którzy nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Baltimore Orioles – Houston Astros: Typ i analiza

Baltimore Orioles – Houston Astros: Typ i analiza

Zespół Houston Astros zajmuje drugie miejsce w lidze amerykańskiej. Ma ten zespół cały czas spore szanse na wygranie nawet rundy zasadniczej, ponieważ strata do lidera jest nieznaczna. Patrząc na wyniki tego zespołu na wyjazdach to zanotowali trzydzieści dwie wygrane oraz dwadzieścia pięć razy ponosili porażkę.

Znacznie gorzej radzi sobie zespół Baltimore Orioles, który zajmuje czternaste miejsce. Trzeba przyznać, że w najlepszym przypadku mogą jeszcze walczyć o trzynastą pozycję. Chociaż strata i tak już jest spora to ekipy Kansas. Podczas konfrontacji na własnym stadionie zanotowali siedemnaście wygranych i czterdzieści jeden razy ponosili porażkę.

„Ekipa Houston jest zdecydowanie lepszym zespołem od swoich rywali. Możliwości również przemawiają za tym zespołem. Mało można powiedzieć, ze różnica klas pomiędzy tymi drużynami jest ogromna” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Różnica ostatnie spotkania zdecydowanie przemawiają za zespołem Houston, który to wygrywał bez najmniejszych problemów swoje spotkania. Goście tego spotkania nie tylko wygrywali swoje konfrontacje, ale były to niezywkle przekonujące zwycięstwa. Jedynie w jednym ze spotkań z Seattle wygrali nieznacznie, bo tylko 3-1. W pozostałych pojedynkach zdobyli co najmniej po dziewięć punktów.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

W dobrej dyspozycji podczas ostatnich spotkań prezentowali się Mregman, Brantley, Gurriel czy Correa, którzy to punktowali niezywkle regularnie.

Natomiast gospodarze tego spotkania w ostatnich pojedynkach przegrywali i to niezywkle wysoko. Nie byli wstanie nawiązać walki z rywalami. W najbliższym spotkaniu przyjdzie dla nich zmierzyć się z niezwykle emocjonującym pojedynkiem. Spotkania bezpośrednie również przemawiają za zespołem Houston.

Reasumując, ciężko jest uwierzyć, żeby mogłoby dojść do sporej niespodzianki. A na pewno takie będzie taka, jeżeli gospodarze wygrają. Różnica pomiędzy tymi zespołami jest ogromna.

Mecz Baltimore Orioles – Houston Astros można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Baltimore Orioles – Houston Astros21.41STS
Poprzedni artykułDarmowe bonusy dla graczy od bukmachera STS
Następny artykułWyzwanie Mistrzów Betclic. 40000 PLN do wygrania!
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.