Podczas zbliżającego się weekendu warto jest skorzystać z promocji, jaką przygotował bukmacher LvBet. Ponieważ jak dokonamy zawarcia kuponu na spotkania weekendowe z angielskiej Premier League to bukmacher zwiększy naszą wygraną o 14%.

Głównym warunkiem, aby wziąć udział w promocji należy mieć zweryfikowane konto u bukmacher LvBet, a także wcześniej dokonać minimum jednego depozytu.

Aby kupon liczył się w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału. Wystarczy, że będzie spełniał następujące warunki:

  • na kuponie będą znajdować się jedynie zdarzenia z angielskiej Premier League. Chodzi o pojedynki podczas najbliższego weekendu tj. od 1 do 4 lutego.
  • kupon zostanie zawarty poprzez aplikację mobilnej bukmachera.
  • Promocja dotyczy zakładów typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi
  • kupon musi zostać zawarty za środki własne. Jeżeli kupon zostanie zawarty przez, np. freebet to nie bierze on udziału w promocji.
  • kupon został rozliczony, jako wygrany.

Większa wygrana o 14% zostanie przyznana kupon, które spełniają powyższe warunki.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLuty 2019. Forbet powiększa wygrane o 14%!
Następny artykułFinał ALB Brisbane vs Perth – 2 lutego (sobota)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.