Masz zamiar dokonać zakładów na LaLigę podczas zbliżającego się weekendu? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji LvBet na te rozgrywki. Ponieważ wystarczy, że nasz kupon zostanie rozliczony, jako wygrany, a nasza wygrana będzie większa o 14%.

Promocja aktualna jest podczas najbliżej serii zmagań w lidze, czyli w dniach 25.01.19 0:00 – 28.01.19 23:00.

Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z dwudziestej pierwszej kolejki zmagan LaLiga. A na pewno jest, z czego wybierać, ponieważ swoje pojedynki ligowe rozegrają drużyny Realu Madryt, Barcelony, Atletico Madryt czy Sevilli.

Bukmacher w trakcie trwania tej promocji dopuszcza następujące zdarzenia na kuponie:
-zakłady przedmeczowe,
-zakłady na żywo,
-kupony pojedyncze,
-kupony kombi
Ale należy pamiętać, że muszą one być w obrębie meczów 1. Ligi hiszpańskiej w dniach 25.01 – 28.01.2019.

Należy również pamiętać, że zawarcie kuponu może dokonać jedynie ze środków własnych. Zakłady za środki bonusowe nie biorą udziału w promocji.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon zostanie rozliczony poprawnie, to możesz liczyć na większa wygraną o 14%.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBezpieczny zakład od Totalbet
Następny artykułJak obstawiać bez podatku w Milenium?
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.