Mecze baseballowe rozgrywane są o nietypowych porach i właśnie dla osób grających w takich godzinach przygotowano w Forbet promocję z wygranymi większymi o 14%!

Luty 2019. Forbet powiększa wygrane o 14%!
Luty 2019. Forbet powiększa wygrane o 14%!

Promocje bukmacherskie 2019

Aby skorzystać z promocji, musisz przede wszystkim posiadać konto na stronie bukmachera Forbet. Terminale do obstawiania meczów nie są w niej brane pod uwagę.

Kupon z wygranymi większymi o 14% można postawić jedynie w godzinach 6.00-12.00. Zakład musi składać się z minimum czterech zdarzeń, do których dołączony zostanie wydarzenie specjalne o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”.

Od ciebie zależy na jaką dyscyplinę postawisz i za jaką stawkę. Pamiętaj tylko, że Forbet nie kwalifikuje kuponów z Wirtualnymi Meczami, a także takich, których kurs ogólny wynosi mniej niż 1.50.

Bonus poranny Forbet

Rozliczenie wydarzenia promocyjnego następuje zawsze następnego dnia od momentu zagrania. Zazwyczaj ma to miejsce około godziny 12.00.

W promocji nie biorą udziału kupony postawione za środki bonusowe, to jest nieobrócone pieniądze otrzymane w ramach innych akcji specjalnych Forbet.

Przypominamy, że w Forbet można oglądać za darmo mecze online, a w chwili obecnej przy rejestracji aktywny jest specjalny kod promocyjny „BETONLINE”!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet za rejestrację od Totalbet!
Następny artykułLvBet zwiększa wygrane na Premier League o 14%
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)