Bukmacher Betfan posiada niezwykle ciekawy pakiet powitalny skierowany do nowych graczy. Ponieważ można otrzymać nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych.

Darmowy bonus do 3000 PLN u bukmachera Betfan

Darmowy bonus do 3000 PLN u bukmachera Betfan

Mimo, że bukmacher Betfan nie jest zbyt popularny operator, to warto jest wiedzieć, że granie u niego jest w pełni legalny i granie u niego nie niesie żadnych konsekwencji prawnych.

Z najnowszego pakietu powitalnego bukmachera Betfan może skorzystać każdy gracz, który jeszcze nie posiadał konta u bukmachera Betfan.

Warunki są niezwykle proste. Chcąc otrzymać bonus nie trzeba nigdzie się po niego zgłaszać, ani tez się zapisywać do promocji.

Wystarczy bowiem dokonanie rejestracji nowego konta. Trzeba tego dokonać na stronie bukmachera Betfan. Sam proces rejestracyjny w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i nie potrwa zbyt dużo, gdyż wystarczy podać tam swoje podstawowe dane.

Istotne jest, żeby w formularzy rejestracyjnym na stronie bukmachera Betfan wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że bukmacher aktywuje bonus za dokonanie trzech pierwszych wpłat.

Za każdy z pierwszych trzech depozytów można otrzymać maksymalnie 1000 PLN. Bukmacher Betfan przyznaje równowartości wpłaty.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Natomiast łącznie maksymalnie można trzymać nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych.

Bonus znajdzie się na koncie gracza automatycznie po tym jak zaksięguje wpłatę.

Następnie pozostaje już zawieranie kuponów i typowanie. To wszystko sprawia, że nie trzeba w żaden sposób odblokowywać bonusu.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMLB: Chicago White Sox – Minnesota Twins – 28 lipca (niedziela)
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na turniej w Waszyngtonie
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.