Ciekawą promocja dla graczy, którzy lubią typować tenis posiada bukmacher Etoto, który to co tydzień zmniejsza przegrane swoim graczom o 25%. Maksymalnie można otrzymać zwrot w wysokości 100 PLN.

Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane. Zwrot do 100 PLN

Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane. Zwrot do 100 PLN

Promocja skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a poza tym wcześniej dokonali minimum dwóch wpłaty.

Bukmacher Etoto wymaga, żeby do tej promocji się zapisać. Należy to zrobić przed zagraniem kuponu na stronie bukmachera Etoto jeszcze przed zagraniem kuponu.

Ta promocja trwa od od poniedziałku od godz.0:00 do niedzieli do godz. 23:59 i tak do odwołania. Jednak należy pamiętać, że na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego można otrzymać maksymalnie jeden zwrot.

Ważne jest w tej akcji, że wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać zagrane oraz rozliczone na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Totolotek

Na kuponie promocyjnym mogą znaleźć się jedynie zdarzenia z tenisa, gdzie kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.02.

Minimalna stawka kuponu to 50 PLN. Lecz wszystkie kupony, które zostaną zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został jego kupon rozliczony jako przegrany może liczyć na zwrot 25 % stawki maksymalnie do 100 PLN.

Chcąc odebrać bonus należy kliknąć w znajdującą się obok kuponu opcję POP-UP, a następnie ją zatwierdzić. To sprawi, że zwrot w formie środków bonusowych trafi na konto gracza do 20 minut.

Darmowa gotówka na start od bukmachera Etoto

Warto jest pamiętać, ze bukmacher Etoto oferuje swoim graczom darmowy bonus w wysokości 20 PLN na start i to bez dokonania wpłaty.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w procesie rejestracyjnym, a na konto gracza trafi bonus.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMLB pewne typy na dzisiaj za darmo – 30 czerwca (niedziela)
Następny artykułMLB: darmowy pewny typ na dzisiaj – 3 lipca (środa)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.