Limitowana akcję promocyjna graczom oferuje bukmacher eFortuna. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby obstawiać mecze beż podatku i to bez żadnych limitów.

Większe wygrane o 14% w Fortunie

Większe wygrane o 14% w Fortunie

Na brak spotkań na pewno nie można narzekać, ponieważ oferta bukmachera eFortuna jest bardzo bogata. Dodatkowo fani piłki nożnej nie mogą narzekać, bo do rozgrywek wróciły takie ligi, jak Premier League czy też Bundeslidze oraz Ligue 1.

Natomiast bukmacher www.eFortuna.pl oferuje graczom akcje promocyjna „Happy Hours”, w której to można liczyć na większe wygrane o 14%.

Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że na wspomnianą ofertą jest dostępna u bukmachera www.eFortuna.pl wyłącznie w następujących dniach oraz godzinach: wtorki, środki i czwartki w godzinach 16:00 – 18:00, piątku w godzinach 16:00 – 18:00, a także w soboty oraz niedzielę w godzinach 12:00 – 15:00

Obstawienie meczy bez podatku u legalnego bukmachera Fortunam

Warunki akcji promocyjnej „Happy Hours ” są bardzo proste. Bukmacher eFortuna kwalifikuje kupony wielozdarzeniowe, na których muszą być minimum trzy mecze, które mogą pochodzić z dowolnych rozgrywek.

Kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.30, a mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”.

STS kod promocyjny

Dodać trzeba, że wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14% i to bez limitu co do zagranych kuponów.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online na sam start oferuje graczom akcje promocyjna, w której to można liczyć na łączny bonus o wartości 2740 PLN.

Już za sama rejestrację typer otrzyma 20 PLN I to bez żadnej wpłaty. Poza tym pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, aż do 600 PLN.

A to nie wszystko. Bowiem po dokonaniu drugiej wpłacie gracz otrzyma premie równowartości depozytu, aż do 2100 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego—>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces założenia konta zajmie dosłownie kilka chwil.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakie bonusy daje Fortuna nowym graczom?
Następny artykułCodzienne bonusy od bukmachera BetCris do 140 PLN dla typerów
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.