Bukmacher BetClic zaczyna działać na polski ryku bukmacherskim. Na start ten operator oferuje darmowy bonus do 500 PLN za dokonanie pierwszej wpłaty. Warto jest podkreślić, że jest to w pełni legalny bukmacher, który działa na koncesji Ministerstwa Finansów.

Bonus powitalny bukmachera BetClic

Bonus powitalny bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do tych typerów, który nie posiada jeszcze kota u bukmachera BetClic.

Warunek podstawowy jest to założenie konta na stronie bukmachera BetClic. Ten proces nie zajmie Ci zbyt dużo czasu, a poza tym w żadnym wypadku nie jest on skomplikowany.

Po założeniu konta i weryfikacji danych należy dokonać pierwszego depozytu. Bukmacher BetClic przyznaje darmowy bonus za dokonanie pierwszej wpłaty. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Totolotek

Warto jest pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty!

Bonus zostanie przyznany przez bukmachera automatycznie po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty. Żeby otrzymać specjalny bonus w Betclic należy podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny: KOD500

Co oferuje bukmacher BetClic:

Bukmacher Betclic sam zapowiada, że z dnia na dzień będzie rozszerzał swoją ofertę, a także i promocję. Więc można spodziewać się, że pakiet będzie się powiększał.

Jednak gracze już dzisiaj mogą korzystać z BetClic TV, gdzie to w pełni online i za darmo mogą oglądać mecze.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewniaki z MLB na dzisiaj – 4 lipca (czwartek)
Następny artykułPewny typ z MLB na dzisiaj za darmo – 6 lipca (sobota)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.