Do Wimbledonu coraz bliżej. Jednak przed nami ostatni turniej na trawie przed kolejnym w tym sezonie wielkim szlemem. Zarówno Panie jak i Panowie będą rywalizować na kortach w Eastroburne. Z okazji tej imprezy bukmacher zwiększa wygrane swoim graczom z aplikacji mobilnej o 14%.

Turniej w Eastroburne większe wygrane u bukmacher LvBet

Turniej w Eastroburne większe wygrane u bukmacher LvBet

Ta akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest dla typerów w dniach 24 – 29 czerwca, czyli podczas trwania turnieju w Eastroburne.

Podstawowy warunek tej promocji jest to zagranie kuponu z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Jeżeli jej nie posiadasz to możesz ją pobrać ze strony bukmachera LvBet, a następnie zainstalować. Ten proces zajmie Ci dosłownie chwilę.

sts kod na darmowe 29 pln
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Po czym należy zagrać kupon, na którym mogą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju w Eastroburne. A warto jest podkreślić, ze występują tam zarówno kobiety jak i mężczyzn, a oferta bukmachera jest bogata. W tej promocji operator dopuszcza zakłady zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Minimalna stawka nie jest określona, jak i maksymalna. Natomiast należy pamiętać, ze kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Typer, który dokonał zawarcia kuponu, która spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako wygrany to może liczyć na większa wygraną o 14%.

Bonus bez wpłaty u legalnego bukmachera

Bukmacher Lvbet przyznaje darmowy bonus dla nowych graczy. Wystarczy założyć nowe konto, a następnie przejść poprawnie proces weryfikacji i zgłosić się po nagrodę.

Po czym na konto trafi bonus w wysokości 20 PLN to bez dokonania żadnego depozytu!


Bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMLB pewny typ na dzisiaj: Los Angeles Dodgers – Colorado Rockies – 23 czerwca (niedziela)
Następny artykułDarmowy skuteczny pewniak z MLB na dzisiaj Houston Astros – Pittsburgh Pirates – 27 czerwca (środa)
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.