Legalny bukmacher STS oferuje swoim graczom promocję, w której to można liczyć na darmowy kupon. Wystarczy na przestrzeni jednego tygodnia zagrać cztery dowolne kupony, aby licząc na darmowe środki.

Darmowe freebet od STS 2020

Darmowe freebet od STS 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Użytkownik nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Promocja „4+1” trwa do odwołania.

W ramach tej akcji kwalifikują się wszystkie kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 1.85.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Na zakładzie promocyjny mogą znajdować się zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo. Gracz na pewno ma z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera STS jest bogata.

Stawka kupony musi wynieść dokładnie 11 PLN. Jednak z tej akcji są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupony spełniające powyższe warunki promocji może liczyć na darmowe kupon o wartości 11 PLN i to niezależenie od tego jak zakłady promocyjne zostały rozliczone.

Kod promocyjny u bukmachera STS 2020

Bukmacher STS oferuje swoim graczom pakiet powitalny, w którym to na start może liczyć na takie promocje jak:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości depozytu do 1200 PLN

Chcąc skorzystać z tych środków koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. I jest to jednym moment, aby go wpisać, ponieważ później typer nie będzie posiadał już takiej możliwości.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia – 20 listopada (środa)
Następny artykułSTS daje na Mikołajki 2019 bonus 20 PLN. Jak odebrać?
Na forum bukmacherskim BetOnline.net.pl jest znanym i cenionym typerem od basabella MLB. Jego typy bukmacherskie z MLB mają bardzo wysoką skuteczność i Yield.