Konto tymczasowe LvBET to sposób na legalne obstawianie meczów bez weryfikacji. Jak dokładnie to działa, gdzie taki profil można założyć? Dowiedz się wszystkiego, czego potrzebujesz!

Konto tymczasowe LvBET. Jak działa, jak założyć?
Konto tymczasowe LvBET. Jak działa, jak założyć?

LvBET szybka rejestracja

Konta tymczasowe u bukmacherów pozwalają na założenie profilu do obstawiania w ciągu minuty albo nawet i szybciej. Wszystko to dlatego, iż nie trzeba w tym przypadku weryfikować swoich danych od razu przy zapisie.

Do grona legalnych bukmacherów bez weryfikacji dołączyła ostatnio marka LvBET. Już teraz możecie wejść na jej oficjalną stronę internetową, a następnie przejść przez wyjątkowo krótki proces rejestracji.

Konto bukmacherskie bez weryfikacji

Jak dokładnie to wygląda? Nie ma tutaj nic skomplikowanego. Odwiedzasz oficjalny portal należący do marki LvBET, a następnie klikasz przycisk „Rejestracja”. Wszystko odbywa się więc tak samo, jak przy standardowej procedurze.

Możesz od razu zdecydować się na przesłanie skanu dokumentów, jeśli masz już taki przygotowany, bądź też zdecydować, iż zrobisz to później. Wszystko to, rzecz jasna, całkowicie legalnie!

Niestety, konto tymczasowe LvBET ma pewne ograniczenia. Po pierwsze, nie można z niego wypłacać wygranych do momentu weryfikacji. Po drugie, maksymalnie da się wpłacić i zagrać za 5000 PLN brutto.

Masz już swój profil w LvBET? Zobacz aktualną promocję od STS, gdzie na start można zyskać 29 PLN i to jako bonus bez konieczności wpłacania pieniędzy!

sts kod na darmowe 29 pln
sts kod na darmowe 29 pln

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia: Daniel – Simon – 12 kwietnia (piątek)
Następny artykułTyp dnia: Novak Djokovic – Philipp Kohlschreiber – 16 kwietnia (wtorek)
Pierwszy mecz baseballowy obejrzałem w 2007 roku. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie roku bez tego sportu! Do tej pory miałem okazję trzy razy oglądać rozgrywki MLB na żywo! Nie zapomnę tego do końca życia! :)